Zamknij

"Opowieść podręcznej" powróci z 5. sezonem! Kiedy premiera nowych odcinków?

11.12.2020 17:16
Opowieść podręcznej powróci z 5. sezonem
fot. Rex Features/East News

"Opowieść podręcznej" została przedłużona na kolejny sezon. Popularny serial platformy Hulu powróci do nas z 5. serią. Co jednak z 4. sezonem? Kiedy pojawią się nowe odcinki "Opowieści podręcznej"? 

"Opowieść podręcznej" to dystopijny serial platformy Hulu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Okazuje się, że produkcja szybko nas nie opuści. Włodarze platformy zamówili bowiem kolejny sezon.

"Opowieść podręcznej" - 5. sezon powstanie

Podczas Dnia Inwestora Disneya ogłoszono, że "Opowieść podręcznej" powróci z 5. sezonem. Szczegóły fabularne, ani ilość odcinków, nie zostały jeszcze zdradzone. Przypominamy, że powstanie również serialowy sequel "Opowieści podręcznej" - "The Testaments", którego akcja ma rozgrywać się 15 lat po wydarzeniach z oryginalnej produkcji.

Zobacz także

"Opowieść podręcznej" 4. sezon - kiedy premiera?

Zanim jednak przejdziemy do 5. sezonu "Opowieści podręcznej", czeka nas premiera 4. serii. Nowe odcinki miały zadebiutować jeszcze w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców. Na obecną chwilę wiemy jedynie, że premiera 4. sezonu "Opowieści podręcznej" odbędzie się w 2021 roku.

Zobacz także