Zamknij

„Opowieść podręcznej“ powraca. Zwiastun 4. sezonu zapowiada nadejście prawdziwej rewolucji

26.02.2021 14:47
Elisabeth Moss
fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

„Opowieść podręcznej“ to słynny serial opowiadający o antyutopijnej przyszłości. Historia June rozrosła się ponad pierwowzór i jeszcze w tym roku zobaczymy 4. sezon zmagań bohaterki. Właśnie pojawił się nowy zwiastun. Co zdradza nam o produkcji?

„Opowieść podręcznej“ to popularny serial dramatyczny, rozgrywający się w fikcyjnym świecie Gilead. Historia June oraz innych kobiet, uwięzionych w opresyjnym systemie, bazowała początkowo na powieści Margaret Atwood „The Handmaid’s Tale”. Warto jednak zauważyć, że jedynie pierwszy sezon serialu nawiązuje do słynnej książki kanadyjskiej autorki. Kolejne serie stanowią już inwencję twórczą samych scenarzystów, nierzadko pokazując kontrowersyjne rozwiązania fabuły.

Sezony 2. i 3. nie są już tak wysoko oceniane, jak premierowe odcinki, ale jak widać platforma Hulu wciąż wierzy w swój flagowy produkt. W sieci właśnie zawitał nowy zwiastun 4. odsłony serialu. Wynika z niego, że tym razem do prawdziwej rewolucji i próby obalenia rządu już rzeczywiście jeden krok.

Zobacz także

„Opowieść podręcznej” – sezon 4 – zwiastun

Materiał promocyjny przeplata archiwalne zdjęcia z nowymi scenami, tworząc atmosferę osaczenia jeszcze większej desperacji. Zwiastun prezentuje się następująco:

„Opowieść podręcznej” – sezon 4 – obsada i ekipa

Za sterami nowych odcinków stoi ta sama ekipa. Bruce Miller nadal zasiada na stanowisku showrunnera i głównego scenarzysty.

Na ekranie zobaczymy tę samą ekipę, którą podziwialiśmy od kilku sezonów. Oprócz Moss, oglądać będziemy zatem takich aktorów, jak: Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Joseph Fiennes, Ann Dowd, czy Max Minghella.

Co ciekawe – w 4. serii Elisabeth Moss ma także zadebiutować w roli reżyserki jednego z odcinków serialu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Opowieść podręcznej” – sezon 4 – kiedy premiera?

Zwiastun nie zdradził wprawdzie dokładnej daty premiery serialu, ale wydaje się, że nowe odcinki zadebiutują jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Gdy jednak pojawi się oficjalna informacja w tej sprawie, na pewno ją przekażemy.

Czytaj także:  Netflix podaje nowości na marzec 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY].

RadioZet.pl/Express.co.uk