Zamknij

„Osaczony“: nowy serial sensacyjny z Erykiem Lubosem. Zobacz zwiastun produkcji Polsat [WIDEO]

28.09.2021 16:02
Osaczony - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Osaczony“ to nowa propozycja dla fanów sensacji od telewizji Polsat. Co już wiemy o serialu z Erykiem Lubosem i Leszkiem Lichotą. Kiedy premiera?

„Osaczony” to polski serial kryminalny, oparty na licencji australijskiego produkcji "Secrets and Lies". Sześcioodcinkowy serial opowiada historię detektywa Krona, który zajmuje się sprawą morderstwa sześcioletniego chłopca. Kron kieruje się w pracy zasady, że „ten kto znajduje ciało, staje się automatycznie pierwszym podejrzanym”, zaczyna badać czy mężczyzna, który zgłosił odnalezienie zwłok, nie jest powiązany ze sprawą. Fakt, że detektyw ma takie, a nie inne podejście, nie umyka uwadze mediów, które zdążyły już wydać wyrok na mężczyźnie. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał próbuje na własną rękę odnaleźć mordercę. W trakcie prywatnej misji odkrywa mroczne sekrety swoich sąsiadów, ukazując jak powierzchowna i nieprawdziwa jest fasada idealnego życia na przedmieściach.

„Osaczony” – zwiastun 

Serial reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Osaczony” – twórcy i obsada 

Serial „Osaczony” powstał w głowie reżysera i scenarzysty Macieja Dutkieriwcza, najlepiej znanego z takich produkcji jak dwie części „Na krawędzi”, „Czułość i kłamstwa” czy „Fuks”. Do pomocy przy pisaniu scenariusza Dutkiewicz zatrudnił Arkadiusza Borowika.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Eryk Lubos, Leszek Lichota, Ilona Ostrowska czy Maria Dębska.

„Osaczony” – kiedy premiera?

Produkcja dostępna jest już na platformie Polsat Box Go.

Czytaj także:  Seriale Netflixa, na które czekamy najbardziej. Najważniejsze premiery 2021/2022 [ZDJĘCIA, DATY]

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/materiały prasowe Polsat