Zamknij

"Osiecka" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Agnieszka znów zakochana [24.01]

21.01.2021 15:18
Osiecka - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Osiecka” to nowy serialowy hit TVP. Produkcja przygląda się życiu autorki tekstów Agnieszki Osieckiej oraz jej burzliwym relacjom z członkami tzw. polskiej „śmietanki towarzyskiej”. Kiedy oglądać serial?

„Osiecka“ to nowa serialowa propozycja TVP. Serial składa się z 13 odcinków, przyglądających się życiu uznanej polskiej artystki. Produkcja stanowi także rodzaj kroniki towarzyskiej „tamtych lat”, gdyż w serialu przewija się wiele znanych i lubianych twarzy polskiego showbiznesu.

„Osiecka” -  odcinek 10 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Osiecka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Osiecka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Osiecka“ – odcinek 10 - STRESZCZENIE

Streszczenie 10. odcinka serialu „Osiecka” prezentuje się następująco:

Rok 1976. Późny wieczór w nowym domu na Żoliborzu. Daniel Passent usypia trzyletnią córeczkę Agatę, podczas gdy w sąsiednim pokoju trwa impreza. Gdy córka już śpi, Daniel elegancko wyprasza gości, a następnie sam zabiera się do pracy.

Agnieszka zwierza się Hannie Bakule, że chciałaby się jeszcze kiedyś zakochać z wzajemnością. Wydaje się nawet, że Osiecka już znalazła nowego adoratora. Młody dziennikarz – stażysta robi na Agnieszce piorunujące wrażenie. Opowiada przyjaciółkom, że napisał fantastyczny tekst, komentujący jeden wers z jej wiersza. Cieszy się także, że chłopak zna znakomicie twórczość Kołakowskiego i ma solidne wykształcenie filozoficzne. „Agnieszka chyba się zakochała” – myślą po spotkaniu przyjaciółki.

Daniel Passent spiera się z Mieczysławem Rakowskim. Daniel prosi Osiecką, aby była ostrożna w swoich publicznych wypowiedziach na temat polityki. Agresja Agnieszki dowodzi, że kto inny zaczyna kształtować jej światopogląd.

Śmierć Wiktora Osieckiego jest dla Agnieszki bolesną niespodzianką.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Osiecka“ – gdzie i kiedy oglądać? 

Premierowe odcinki serialu „Osiecka” emitowane są w niedzielę o godzinie 20.15. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL

Czytaj także: Agnieszka Osiecka nie miała szczęścia w miłości. Jej przyjaciółka ujawnia, dlaczego.

Źródło: RadioZet.pl/materiały prasowe TVP