Zamknij

Osiecka - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Daniel otrzymuje stypendium. Szykuje się wyjazd do USA? [31.01]

22.01.2021 17:08
Magdalena Popławska - Osiecka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

„Osiecka” to nowy serialowy hit TVP. Produkcja, przygląda się życiu autorki tekstów Agnieszki Osieckiej oraz jej burzliwych relacji z członkami tzw. polskiej „śmietanki towarzyskiej”. Kiedy oglądać serial?

„Osiecka“ to nowa serialowa propozycja TVP. Serial składa się z 13 odcinków, przyglądających się życiu uznanej polskiej artystki. Produkcja stanowi także rodzaj kroniki towarzyskiej „tamtych lat”, gdyż w produkcji przewija się wiele znanych i lubianych twarzy polskiego showbiznessu.

„Osiecka” -  odcinek 11 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w premierowym odcinku serialu "Osiecka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Osiecka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Osiecka“ – odcinek 11 - STRESZCZENIE

Streszczenie 11. odcinka serialu „Osiecka” prezentuje się następująco:

Opole 1977 rok. W klimacie festiwalowych wydarzeń Agnieszka prawie całkiem zapomniała o domu i rodzinie, ale także o „sprawach sercowych”.

Daniel Passent, na zmianę z nianią zajmuje się czteroletnią Agatką i bardzo życzliwie traktuje swojego młodszego kolegę redakcyjnego Zbyszka, który raczej unika jego towarzystwa.

Trwa realizacja „Fregaty” w okolicach Kazimierza. Agnieszka nie może się porozumieć z młodym reżyserem, który woli angażować aktorki, a nie piosenkarki i nie rozumie onirycznych pomysłów poetki. Wizyta poetki na planie wywołuje napięcie.

Wiadomość o tym, że Passent otrzymał prestiżowe stypendium na Uniwersytecie Harvarda, ogromnie ucieszyła stypendystę. Osiecka przyjmuje wiadomość z rezerwą, ale zgadza się na wspólny wyjazd całej rodziny do Ameryki. Rozstanie małej Agaty z nianią jest bolesne i sprawia przykrość obojgu rodzicom.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Osiecka“ – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Osiecka” emitowany jest w niedziele o 20.15. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL

Czytaj także: