Zamknij

Netflix zapowiada nowy polski serial. Zobaczcie intrygujący teaser "Otwórz oczy" [WIDEO]

28.07.2021 12:48
Netflix zapowiada nowy polski serial. Zobaczcie intrygujący teaser "Otwórz oczy" [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Otwórz oczy" to kolejny polski serial Netflixa, który - wnioskując po zapowiedzi - ma szansę zrobić prawdziwą furorę. W sieci ukazał się pierwszy teaser oraz dokładna data premiery.

Netflix Polska znów zaskakuje i po niekwestionowanym sukcesie "Sexify" serwuje nam kolejną opowieść o młodzieży, jednak tym razem znacznie mroczniejszą. Nadchodzący serial "Otwórz oczy" doczekał się pierwszej zapowiedzi i musimy przyznać, że jesteśmy zaintrygowani. Zobaczcie sami.

"Otwórz oczy": teaser nowego polskiego serialu od Netflix

"Otwórz oczy" będzie ciekawą mieszanką gatunkową. Połączy bowiem elementy dramatu młodzieżowegoscience-fiction i ekscytującym thrillerem psychologicznym. Fabuła powstała w oparciu o powieść "Druga szansa" autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk i przedstawi nam historię Julki - nastolatki, która wskutek tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji, gdzie poznaje tajemniczego Adama

Netflix, poza teaserem, zaprezentował też oficjalny opis fabuły, który prezentuje się następująco:

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

W rolach głównych wystąpili Maria Wawreniuk i Ignacy Liss, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

"Otwórz oczy": kiedy premiera?

Za produkcję odpowiada firma MediaBrigade, której zawdzięczamy powstanie głośnego filmu "Ja, Olga Hepnarova". Reżyserują Anna Jadowska i Adrian Panek, zaś scenariusz napisali Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska.

Premiera serialu odbędzie się jeszcze tego lata. "Otwórz oczy" zadebiutuje bowiem na Netflixie już 25 sierpnia 2021 roku. Całość złoży się z sześciu epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix