Zamknij

Netflix ujawnił wreszcie datę premiery 4. sezonu "Ozark". Kiedy pojawią się nowe odcinki? [WIDEO]

19.10.2021 17:28
Netflix ujawnił wreszcie datę premiery 4. sezonu "Ozark". Kiedy pojawią się nowe odcinki? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Ozark" zmierza ku końcowi. Netflix wreszcie zdradził dokładną datę premiery 4. sezonu, prezentując przy tym kolejną zapowiedź nadchodzących odcinków. Co zdradza z fabuły?

Choć "Ozark" nigdy nie był zaliczany w poczet  absolutnie najlepszych seriali Netflixa, może pochwalić się dużą popularnością. Jako produkcja przywodząca na myśl "Breaking Bad", a także celująca raczej w dorosłych widzów, historia rodziny Byrde'ów zyskała wielu zwolenników. Niestety wszystko, co dobre kiedyś się kończy i Netflix ogłosił, że 4. sezon "Ozark" będzie już ostatnim. Teraz, po pierwszej zapowiedzi wideo, nadszedł czas na ujawnienie daty premiery finałowych odcinków. A przynajmniej ich pierwszej tury.

"Ozark" 4. sezon: kiedy premiera finałowych odcinków hitu Netflixa?

4. sezon "Ozark" podzielony został bowiem na dwie części. Pierwsza z nich, licząca siedem epizodów, zadebiutuje w bibliotece Netflixa 21 stycznia 2022 roku. Kiedy odbędzie się premiera finałowych odcinków? Tego obecnie nie wiemy.

W nadchodzących odcinkach "Ozark" ujrzymy pokłosie wydarzeń z poprzedniej serii. Jak Byrde'owie poradzą sobie z zabójstwem Helen Pierce? Dotychczasowe zapowiedzi są dość powściągliwe, zatem o fabule finałowych odcinków nie wiemy praktycznie nic. To z kolei oznacza, że twórcy przygotowali dla nas coś naprawdę zaskakującego.

Funkcję showrunnera, scenarzysty i producenta wykonawczego wciąż pełni Chris Mundy, a w obsadzie znaleźli się między innymi Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner i Charlie Tahan.

RadioZET.pl/Netflix