Zamknij

"Ozark": Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu [WIDEO, DATA PREMIERY]

27.09.2021 07:38
Ozark - JASON BATEMAN - kadr z serialu
fot. MEDIA RIGHTS CAPITAL / Album/EAST NEWS

Netflix zamieścił w sieci zwiastun czwartego sezonu serialu "Ozark" z Jasonem Batemanem w roli głównej. Kiedy finał trafi na platformę streamingową?

Nadchodzi 4. sezon serialu "Ozark". Platforma Netflix zaprezentowała zwiastun finału hitu z Jasonem Batemanem i Laurą Linney w rolach głównych. Kiedy premiera nowych odcinków?

"Ozark" sezon 4: Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu

Rozpoczęta w 2017 roku produkcja Billa Dubuquego zmierza ku finałowi. Już niedługo zobaczymy zakończenie historii Martina Byrde'a i jego żony Wendy. Co wydarzy się w ostatnim sezonie serialu "Ozark"?

Podczas wydarzenia TUDUM zorganizowanego przez platformę Netflix, zaprezentowano zapowiedź 4. sezonu "Ozark". Oto jak prezentuje się trailer produkcji.

Do tej pory akcja rozgrywała się w Missouri. W pierwszej zapowiedzi finałowego sezonu powracamy do zakończenia sezonu 3., w którym Helen Pierce została zabita w Meksyku. Zwiastun ukazuje, co działo się po tym szokującym wydarzeniu. Widzimy spanikowanych Byrde'ów, którzy w milczeniu obmywają twarze z krwi ofiary morderstwa. Nagle słychać dźwięk otwieranych drzwi, a para przerywa czynność, zwracając uwagę na źródło hałasu. Kto czai się po drugiej stronie?

"Ozark" sezon 4: kiedy premiera na Netflix?

O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery 4. sezonu "Ozark". Wiadomo jedynie, że trafi na Netflix w roku 2022. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, finał zostanie podzielony na dwie części. Obie zadebiutują w przyszłym roku, więc fani "Ozark" mają na co czekać.

RadioZET.pl/YouTube/Netflix