Zamknij

"Pani dziekan" w pełnym, bardzo kobiecym zwiastunie. Szykuje się kolejny hit Netflixa! [WIDEO]

22.07.2021 09:35
Pani Dziekan Netflix Sandra Oh
fot. ELIZA MORSE/NETFLIX

"Pani dziekan" jeszcze tego lata trafi na Netflix z sześcioma świeżymi odcinkami. Pełny zwiastun serialu ujawnił, że Sandra Oh spisuje się świetnie jako liderka w serialu komediowym, opowiadającym o silnej i lekko nieogarniętej uczuciowo kobiecie.

"Pani dziekan" doczekała się pierwszego pełnego zwiastuna, po którego obejrzeniu spokojnie można zarekomendować go wszystkim fanom "Kochanych kłopotów", "Veep", "Suits", "Gry o tron" i szkolnych seriali Netflixa. I jeszcze miłośnikom "Chirurgów" i "Obsesji Eve" jako, że w głównej roli pojawia się gwiazda tych seriali, Sandra Oh. Krótko mówiąc - przed nami kolejny wielki hit Netflixa.

"Pani dziekan": Netflix pokazał pełny zwiastun serialu z Sandrą Oh [WIDEO]

"Pani dziekan", zapowiadana od miesięcy jako pierwszy efekt współpracy twórców "Gry o tron" i Netflixa, wreszcie doczekała się pełnego zwiastuna. I wreszcie ukazała nam się w pełnej krasie jako pełen humoru obraz silnej kobiety, która w pracy musi gasić pożary, a w domu panować nad uczuciowym chaosem. Ji-Yoon Kim z pewnością dogadałaby się zarówno z Jessicą Pearson, jak i Lorelai Gilmore (a może i Daenerys Targaryen?), a wcielająca się w nią Sandra Oh (znana przede wszystkim jako dr Yang) doskonale radzi sobie w komediowej roli, nie ustępując takim ikonom gatunku jak Julia Louis-Dreyfus czy Maya Rudolph. Tłem dla tego obrazu jest natomiast istne muzeum osobliwości złożone z patriarchalnej kadry uniwersytetu w Pembroke i jednego nieogarniętego wykładowcy. Przed Wami zwiastun serialu "Pani dziekan" ("The Chair"):

"Pani dziekan" - Kiedy premiera na Netflix?

W obsadzie "Pani dziekan" obok Sandry Oh znaleźli się m.in. Jay Duplass, Holland Taylor, Bob Balaban, Nana Mensah, David Morse i Everly Carganilla. Scenarzystką i showrunnerką serialu jest Amanda Peet, która pełni też rolę producentki wykonawczej obok twórców "Gry o tron" - Davida Benioffa i D.B. Weissa. W gronie producentów wykonawczych są też: Sandra Oh, Bernie Caulfield i Daniel Gray Longino, zaś w grupie scenarzystów - Annie Julia Wyman, Richard E. Robbins, Jennifer Kim i Andrea Troyer.

Premiera "Pani dziekan" na Netflix odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix

The Office serial
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne seriale komediowe?

The Office serial

Z kim była zaręczona Pam, zanim związała się z Jimem?