Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 11 - STRESZCZENIE. Marta zmienia tożsamość [22.09]

21.09.2021 11:09
"Papiery na szczęście": odcinek 11 - STRESZCZENIE. Marta zmienia tożsamość [22.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 11 - streszczenie

Streszczenie 11. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Grzesiek pomaga Marcie zdobyć fałszywe dokumenty, dzięki czemu kobieta zyskuje nową tożsamość. Teraz jest 26-letnią Nataszą Szewczenko, a by dopełnić zmiany farbuje również włosy. Kobieta chce się też zemścić na Krisie, więc wysyła mu zdjęcie jego roztrzaskanego ukochanego samochodu. Mężczyzna wpada w szał. Pali rodzinne rzeczy i grozi Marcie. Mirek decyduje się nagrać filmik, który Kris wysyła żonie, zaś Żaneta wrzuca go na portal plotkarski. Tymczasem Gruby żąda, by Sandra zwróciła mu dług.

Papiery na szczęście, odcinek 11 - gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w środę 22 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl