Zamknij

Paweł Deląg na pewno odchodzi z "M jak miłość". Kto zastąpi aktora?

19.08.2021 15:17
Paweł Deląg
fot. Piotr Molecki/East News

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Produkcja wraca we wrześniu na antenę TVP. Niestety, w nowych epizodach nie zobaczymy już Pawła Deląga. Kto zastąpi aktora w telenoweli?

Paweł Deląg na pewno odchodzi z "M jak miłość". To zła wiadomość dla wszystkich fanów polskiej telenoweli. Aktor postanowił po kilku latach pracy rezygnować z telenoweli. Kto go zastąpi i co się wydarzy? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także:  M jak Miłość: Cichopek pokazała archiwalne zdjęcia z planu. Mroczek: "To były szalone czasy" [FOTO]

Paweł Deląg na pewno odchodzi z "M jak miłość". Kto zastąpi aktora?

Paweł Deląg wcielał się w serialu "M jak miłość" w Michała, który był powiązany z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Bohaterkę czeka jednak rozczarowanie - gdy wróci do Warszawy, zrozumie, że została sama. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - scenarzyści mają już pomysł, jak zastąpić bohatera. Do obsady "M jak miłość" dołączył Conrado Moreno, wcieli się on w hiszpańskiego biznesmena, który przejmie wydawnictwo Michała.

Nieoficjalnie mówi się, że nowy bohater zakocha się w Izie (Adriana Kalska), co będzie kolejnym powodem do zazdrości Marcina (Mikołaj Roznerski). Co się wydarzy? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość": kiedy serial wróci na antenę TVP2?

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" będzie można oglądać od wtorku, 7 września 2021 roku

Zobacz także:  Seriale w TVP. Które produkcje wrócą do telewizji w najbliższych tygodniach?

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl