Zamknij

John Cena powraca jako Peacemaker na pierwszej fotce z serialu DC. Kiedy premiera? [ZDJĘCIE]

13.09.2021 20:31
John Cena powraca jako Peacemaker na pierwszej fotce z serialu DC. Kiedy premiera? [ZDJĘCIE]
fot. Invision/Invision/East News

Peacemaker znów namiesza? John Cena udostępnił pierwsze zdjęcie promujące nadchodzący serial, będący spin-offem tegorocznego "Legionu samobójców". Co przedstawia fotografia i kiedy odbędzie się premiera produkcji?

Peacemaker to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci "The Suicide Squad" Jamesa Gunna. Grany przez Johna Cenę (anty)bohater wykazał się takim potencjałem, że zapadła decyzja o zrealizowaniu odcinkowej produkcji traktującej o jego przygodach. Ta właśnie doczekała się pierwszej fotki promocyjnej.

"Peacemaker": John Cena na pierwszej fotce z serialu DC

Fabuła serialu owiana jest tajemnicą. Wiemy jedynie, że akcja rozgrywać się będzie już po wydarzeniach z filmu, jednak z pewnością czekają nas sceny retrospektywne. Zapowiedziano bowiem, iż przyjdzie nam ujrzeć, jak tytułowy bohater stał się człowiekiem, który walczył u boku Harley Quinn, Bloodsporta i reszty ekipy. 

W roli głównej powróci John Cena, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Freddie Stroma i Chukwudi Iwuji. Twórcą serialu jest James Gunn, który opracował również scenariusz i wyreżyserował pięć z ośmiu odcinków.

"Peacemaker": kiedy premiera?

Swój wkład w powstanie produkcji mają również Jody Hill, Brad Anderson i Rosemary Rodriguez, którzy wyreżyserują po jednym odcinku. "Peacemaker" zadebiutuje na platformie HBO Max już 16 stycznia 2022 roku. W dniu premiery zaprezentowane zostaną aż trzy odcinki.

RadioZET.pl/Comicbook.com/EW.com