Zamknij

John Cena powraca jako Peacemaker: zobaczcie pierwszy zwiastun serialu [WIDEO, DATA PREMIERY]

18.10.2021 12:53
John Cena powraca jako Peacemaker: zobaczcie pierwszy zwiastun serialu [WIDEO, DATA PREMIERY]
fot. materiały prasowe HBO/Warner Bros./kadr ze zwiastuna serialu "Peacemaker"

"Peacemaker" to serialowy spin-off nowego "Legionu samobójców", na który czekają wszyscy fani uniwersum DC i zakręconego umysłu James Gunna. Co tym razem przygotował dla nas twórca "The Suicide Squad" i "Strażników Galaktyki"? Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu z Johnem Ceną w tytułowej roli.

Peacemaker w wykonaniu Johna Ceny to jeden z (wielu) głównych atutów "Legionu samobójców" Jamesa Gunna. Nic zatem dziwnego, że studio Warner Bros. postanowiło wykorzystać popularność antybohatera i nieco zagłębić się w jego historii. Tym oto sposobem już wkrótce zobaczymy serial traktujący o losach nadczłowieka, którego podejście do pokoju przywodzi na myśl to Daenerys Targaryen w finałowych odcinkach "Gry o tron"

Tych, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują premiery "Peacemakera", z pewnością ucieszy fakt, że podczas konwentu DC FanDome, który odbył się w miniony weekend, zaprezentowano pierwszy zwiastun serialu. Ten nakreśla nam główną oś fabularną i musimy przyznać, że zapowiada się ciekawie.

"Peacemaker": pierwszy zwiastun serialu HBO

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, akcja "Peacemakera" rozgrywać się będzie już po wydarzeniach z "The Suicide Squad", co potwierdza większość ujęć ze zwiastuna. Co więcej, przyjdzie nam poznać ojca tytułowego bohatera, a także zagłębić się w jego psychice i życiowych wybojach. Reasumując: dowiemy się, jak Peacemaker stał się człowiekiem, którego poznaliśmy w filmie Jamesa Gunna

Serial pozwoli nam też na bliższe poznanie postaci, które w "Legionie samobójców" odgrywały zaledwie epizodyczną rolę. Mowa tu rzecz jasna o członkach zespołu Amandy Waller - Emilii Harcourt (w tej roli Jennifer Holland) i Johnie Economosie (Steve Agee). 

"Peacemaker": kiedy premiera?

Premierę serialu "Peacemaker" zapowiedziano na 16 stycznia 2022 roku. Tego dnia w bibliotece HBO Max zawitają aż trzy premierowe epizody. Odcinków będzie łącznie osiem, a aż pięć z nich wyreżyserował sam James Gunn. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w serwisie HBO GO. Istnieje zatem szansa, że polscy fani DC będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

W obsadzie, oprócz Ceny, Holland i Agee, znaleźli się między innymi: Danielle Brooks jako Leota Adebayo (nowa przyjaciółka Peacemakera, która odrywa dużą rolę w zwiastunie), Robert Patrick jako Auggie Smith (ojciec głównego bohatera), Chris Conrad jako Adrian Chase aka Vigilante, Chukwudi Iwuji jako Clemson Murn, Lochlyn Munro ( "Riverdale") jako Larry Fitzgibbon oraz Nhut Le w roli Judomastera.

RadioZET.pl/Comicbook.com/EW.com