Zamknij

„Physical“: serial Apple TV+ z Rose Byrne oficjalnie z drugim sezonem

05.08.2021 16:16
Physical - kadr promocyjny serialu
fot. materiały prasowe Apple TV+

„Physical“ – nowa komediowa propozycja platformy Apple TV+ z kolejnymi odcinkami. Serial z udziałem Rose Byrne został oficjalnie wznowiony na 2. sezon. Co już wiemy o nowych odcinkach? Kiedy premiera?

„Physical” to rozgrywająca się na początku lat 80. opowieść o kobiecie, która chce wyrwać się ze swojej codzienności bycia „kurą domową” i postanawia w kreatywny sposób wykorzystać swój wolny czas. Gdy odkrywa zajęcia fitness, z początku nie jest pewna, że to właśnie w tej dziedzinie znajdzie swoje powołanie. Szybko jednak okaże się, że kobieta ma dryg do ćwiczeń, a co więcej – potrafi zarazić nim innych. W ten sposób wpada na pomysł intratnego biznesu, a serial szybko staje się wariacją na temat „american dream” i historią o samodzielnym dążeniu do sukcesu. 

Serial zadebiutował na platformie 18 czerwca i zyskał przychylność widzów i krytyków. W najbliższy piątek, tj. 6 sierpnia, zostanie wyemitowany ostatni odcinek 1. sezonu.

„Physical” – zwiastun

Produkcja reklamowana była następującym materiałem promocyjnym:

„Physical”, sezon  2 – twórcy i obsada

2. sezon powstanie pod okiem pomysłodawczyni serialu Anie Weisman. Reżyserem najprawdobniej ponownie zostanie Greg Gillespie, najlepiej znany z pracy nad filmami „Cruella”, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” czy „Miłość Larsa”. Do grona reżyserów mogą powrócić także Liza Johnson i Stephenie Lang, choć na razie nie potwierdzono jeszcze oficjalnego składu twórczego nowych odcinków.

Pewnym jest natomiast, że w głównej roli powróci Rose Byrne, amerykańska aktorka, najlepiej znana z roli w serialu „Układy” („Damages”) czy występów w dwóch częściach „X-Men” oraz dwóch odsłonach horroru „Naznaczony”. Partnerować jej będą: Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks i Ashley Liao.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Physical”, sezon 2 – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery nowych odcinków, ani termin rozpoczęcia zdjęć nad nową serią. Znając jednak plan produkcji seriali Apple, najprawdopodobniej kolejnych odsłon doczekamy się późną wiosną, bądź wczesnym latem przyszłego roku. Dotychczasowe odcinki są już dostępne na platformie  Apple TV+.

Czytaj także:  Sebastian Stan i Julianne Moore zostaną oszustami w nowym filmie Apple'a. Co już wiemy o produkcji?

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter