Zamknij

"Pierwsza miłość": Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu. W kogo się wcieli?

15.10.2020 15:58
Przemysław Cypryański
fot. Krzysztof Citak/Materiały prasowe

Przemysław Cypryański dołącza do obsady "Pierwszej miłości". W kogo wcieli się popularny aktor znany z "M jak miłość' i jaka będzie jego rola w serialu oraz kiedy można obejrzeć nowe odcinki?

"Pierwsza miłość": Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu. To istotna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego polskiego serialu. Nowy bohater nieźle namiesza w produkcji! W kogo wcieli się Cypryański?

Zobacz także: Arkadiusz Jakubik poświęcił się dla roli w serialu „Król”. Co musiał zrobić? 

"Pierwsza miłość": Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu

Przemysław Cypryański dołącza do serialu "Pierwsza miłość". Aktor jest znany z takich produkcjach jak "M jak miłość", "Jeszcze raz" czy "Nad życie". W "Pierwszej miłości" wcieli się w Marcina Zabawę. Jego bohater jest strażakiem i do tego odegra dużą rolę w życiu Marty (Honorata Witańska) i Emilki (Anna Ilczuk). 

Wątek Marcina Zabawy ma być bardziej rozbudowany, dlatego aktor zagości w serialu na dłuższą chwilę. Wiadomo już, że kobiety w podziękowaniu za pomoc w odzyskaniu ważnych dokumentów ze spalonego budynku, zaproszą Marcina na kolację. Czy nowy bohater zostanie partnerem Emilki lub Marty? A może dziewczyny będą walczyć o jego względy. Dowiemy się w nowych epizodach.

"Pierwsza miłość": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Pierwsza miłość" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 na antenie Polsatu.

Zobacz także: Julia Kamińska w izolacji. Co dalej z serialem "BrzydUla"? 

RadioZET.pl/Materiały prasowe