Zamknij

Apokalipsa w "Pierwszej miłości": w Wadlewo uderzy kometa? Mieszkańcy skryją się w bunkrze

04.12.2020 13:30
Apokalipsa w "Pierwszej miłości": w Wadlewo uderzy kometa? Mieszkańcy skryją się w bunkrze
fot. Piotr BLAWICKI/East News

"Pierwsza miłość" szykuje prawdziwą bombę! W najnowszych odcinkach mieszkańcy Wadlewa schronią się w bunkrze, by przeczekać uderzenie komety. Sytuacja wymknie się jednak spod kontroli. Czy w "Pierwszej miłości" nastąpi koniec świata?

"Pierwsza miłość" szykuje koniec świata? Na to właśnie wygląda. Mieszkańcy wpadną w panikę na wieść o zbliżającej się komecie i poszukają schronienia w specjalnie zbudowanym bunkrze. Nie dla wszystkich znajdzie się tam jednak miejsce, a sytuacja wymknie się spod kontroli. Naprawdę zbliża się apokalipsa? Przedstawiamy, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"

"Pierwsza miłość" - nadciąga apokalipsa?

Portal Telemagazyn.pl donosi, że w "Pierwszej miłości" dojdzie do wydarzeń, jakich jeszcze nie widzieliśmy. Gdy znajomy Mirka przeczyta stare zapiski mieszkańców Wadlewa, odkryje, że zawarto w nich informacje o zbliżającym się końcu świata. Mieszkańcy wpadną w panikę, a Śmiałek podejmie się budowy bunkra, który miałby ich ocalić. Niestety nie wszystkich.

Zobacz także

Mieszkańcy Wadlewa podzielą się na dwa obozy - sceptyków oraz tych, którzy wierzą w nadciągającą apokalipsę. Tymczasem Marian i Seweryn zmierzą się z trudnym problemem - w bunkrze znajdzie się miejsce tylko dla 65 osób. Mężczyźni postanowią sporządzić listę tych, którzy powinni się w nim znaleźć.

Opublikowanie listy spotka się rzecz jasna z ostrą reakcją mieszkańców. Jedni uciekną, inni zaś będą usiłowali wykupić dla siebie miejsce w schronie za pomocą łapówek. Zrozpaczona Emilka zacznie rozważać wysłanie ojca do psychiatry.

Zobacz także

Gdy wytypowane osoby zaczną przenosić swoje rzeczy do bunkra, ten bardzo szybko zostanie zagracony. Na jaw wyjdą również najmroczniejsze tajemnice, bo mieszkańcy Wadlewa postanowią wyznać swoje grzechy. Kulasowa wyjawi, że zdradziła Seweryna!

Panika wzrośnie, gdy w wiadomościach padnie informacja o komecie, która zbliża się do naszej planety. Czy w "Pierwszej miłości" dojdzie do końca świata? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale? [QUIZ]