Zamknij

Pierwsza miłość, odcinek 2998: Gosia umrze w ramionach Kaśki

Roksana Orlicka
03.01.2020 16:24
Pierwsza miłość Gośka umrze w ramionach Kaśki
fot. Instagram/@pierwszamilosc

"Pierwsza miłość" to popularny serial Polsatu. Widzów czekają emocjonalne odcinki. Małgosia przegrywa walkę z chorobą, dlatego postanawia zrealizować wszystkie marzenia. W 2998. epizodzie Gośka umrze w ramionach męża. Co jeszcze się wydarzy i kiedy zostanie wyemitowany 2998. odcinek? Zdradzamy poniżej.

"Pierwsza miłość", odcinek 2998: Gośka umrze w ramionach Kaśki. W serialu "Pierwsza miłość" dramatyczne chwile. Gośka (Magdalena Różańska) przegrywa walkę z rakiem. Gdy usłyszy ostateczną diagnozę, zdecyduje się spełnić wszystkie marzenia. Niestety, w 2998. odcinku Gośka umrze w ramionach męża (Michał Koterski). Co jeszcze się wydarzy w serialu? Zdradzamy poniżej.

Pierwsza miłość, odcinek 2998: Śmierć Kaśki

To już pewne - Małgosia z "Pierwszej miłości" nie przeżyje. Jakiś czas temu kobieta dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora. Mimo to podjęła walkę i rozpoczęłą wyczerpujące leczenie. Niestety, okazało się, że ma przerzuty. Ostatecznie Gośka usłyszy od lekarzy, że nie ma już szans, by wróciła do zdrowia. Gosia zdaje sobie sprawę, że zostało jej niewiele czasu, dlatego decyduje się spełnić swoje marzenia.

Zobacz także: M jak miłość: Skandal na ślubie Magdy. Paweł pocałuje żonę brata

Gośka załamie się. Wspierać będzie ją mąż, Kaśka. Mężczyzna będzie chciał zrobić wszystko, by kobieta była szczęśliwa w ostatnich dniach życia. W 2998. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka zabierze Gośkę na wycieczkę w góry. Coraz trudniej będzie mu ukryć emocje. Jednak przez moment kobieta zapomni o chorobie. Niestety, romantyczne chwile przerwie jej śmierć. 

Gosia umrze w ramionach męża. Mężczyzna po chwili zorientuje się, że jego żona odeszła i zadzwoni po pogotowie. Cała rodzina kobiety pogrąży się w żałobie. Co jeszcze się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"? Dowiemy się w najbliższych tygodniach. Na 2998. odcinek "Pierwszej miłości" trzeba będzie poczekać do połowy stycznia 2020 roku.

Zobacz także:  Na Wspólnej: Fani są zażenowani 3000. odcinkiem w formie musicalu. Nie przebierają w słowach

RadioZET.pl/RO

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"