Zamknij

Pierwsza miłość: popularny serial znika z anteny Polsatu. Kiedy ostatni odcinek?

Roksana Orlicka
16.04.2020 11:48
Pierwsza miłość znika z anteny Polsatu
fot. Instagram/@pierwszamilosc

"Pierwsza miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizji Polsat, gdzie jest emitowany od 2004 roku. Niestety, produkcja znika z anteny. Kiedy będzie można zobaczyć ostatni odcinek?

Pierwsza miłość: popularny serial znika z anteny Polsatu. Kiedy ostatni odcinek? To już pewne, że nie zobaczymy kolejnego polskiego serialu. Pandemia koronawirusa spowodowała zawieszenie prac na planach filmowych, dlatego nie powstały nowe epizody. Kiedy "Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Na dobre i na złe: serial znika z anteny. Sezon zakończy się skandalem

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Pierwsza miłość: popularny serial znika z anteny Polsatu

"Pierwsza miłość" to serial, który jest emitowany na antenie Polsatu od 2004 roku. Cieszy się on dużą popularnością. Niestety, produkcja zniknie na jakiś czas z polskiej telewizji. Wszystkiemu winna jest szerząca się pandemia koronawirusa. Na razie nie wiemy, kiedy serial powróci na antenę Polsatu. Firma ATM Grupa przekazała, że powrót aktorów do pracy nie jest znany.

"Pierwsza miłość" zniknie z anteny w czwartek, 16 kwietnia 2020 roku. Ostatni wyemitowany 3057. odcinek będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 18.00 na Polsacie. Wiadomo, że miejsce "Pierwszej miłości" zajmie serial paradokumentalny "Sekret rodziny".

Zobacz także: The Eddy: pojawił się zwiastun serialu Netflixa z Joanną Kulig

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Oglądasz serial "Pierwsza miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO