Zamknij

"Pierwsza miłość": pojawił się zwiastun nowych odcinków. Wróci dawno niewidziana postać [WIDEO]

13.08.2021 08:55
"Pierwsza miłość": pojawił się zwiastun nowych odcinków. Wróci dawno niewidziana postać [WIDEO]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

Nadchodzące odcinki "Pierwszej miłości" w nowym zwiastunie. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kto dołączył do obsady i jaką dawno niewidzianą postać ujrzymy ponownie? Sprawdźcie, co już wiemy.

"Pierwsza miłość" wraca na antenę Polsatu. Zgodnie z zapowiedzią, nowe odcinki przysporzą nam wielu emocji. Czeka nas bowiem czas licznych zwrotów akcji, wciągających intryg i tajemnic, a także wielkich miłości, romansów i rozstań. Co więcej, do obsady dołączyło kilka nowych nazwisk, a jedna z bohaterek powróci na nasze ekrany po wieloletniej nieobecności. O kogo chodzi? 

"Pierwsza miłość": zwiastun i nowi bohaterowie

W rolach głównych powrócą  Aneta Zając, Wojciech Błach, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Edyta Herbuś i Tomasz Oświeciński. Powitamy też nowych bohaterów, w których wcielą się Kamilla Baar, Sylwia Nowak i Klara Williams. Kim będą grani przez nich bohaterowie i jak bardzo namieszają w życiu naszych ulubieńców? Przekonamy się.

To jednak nie wszystko. Ogłoszono bowiem, że do obsady "Pierwszej miłości" powróci Magdalena Górska. Przypominamy, że przed dziesięcioma laty odgrywana przez nią bohaterka porzuciła ukochanego przed ołtarzem i uciekła z Wadlewa u boku innego mężczyzny. Teraz wróci i spodziewamy się, że będzie się działo.

"Pierwsza miłość": kiedy premiera nowych odcinków?

Choć nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery nowych odcinków "Pierwszej miłości", krążą słuchy, że do debiutu dojdzie już 30 sierpnia 2021 roku na antenie Polsatu.

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telewizja Polsat