Zamknij

"Pitch Perfect" doczeka się serialu. Kiedy premiera spin-offa komedii?

22.09.2021 11:49
Pitch Perfect 2 - ADAM DEVINE - kadr z filmu
fot. BROWNSTONE PRODUCTIONS/GOLD CIRCLE FILMS/UNIVERSAL PICTURES / Al

Powstaje serial na podstawie komedii "Pitch Perfect". W spin-offie, który trafi na platformę streamingową Peacock, wystąpi Adam Devine. Kiedy premiera?

Już niedługo Bumper Allen z serii "Pitch Perfect" powróci na małym ekranie. Platforma streamingowa Peacock zapowiedziała serialową wersję popularnych komedii muzycznych.

"Pitch Perfect": Peacock stworzy serial na podstawie komediowej serii

Film "Pitch Perfect" zadebiutował w 2012 roku. Produkcja z Anną Kendrick, Skylarem Astinem, Rebel Wilson, Adamem Devine'em, Anną Camp, Brittany Snow, Johnem Michaelem Higginsem i Elizabeth Banks w rolach głównych doczekała się dwóch kolejnych części. Niebawem filmy uzupełni serialowy spin-off.

Jak podaje Deadline, w roli głównej zagra Adam Devine, który ponownie wcieli się w wokalnego antagonistę głównych bohaterek "Pitch Perfect", imieniem Bumper Allen. Za serial odpowie Universal Television. Producentką wykonawczą została Elizabeth Banks, która nie tylko wystąpiła w serii "Pitch Perfect", ale również wyreżyserowała jej drugą część. Dołączyli do niej Max Handelman z Brownstone Productions, Paul Brooks i Scott Neimeyer z Gold Circle Films oraz Devine wraz z Megan Amram. Spin-off opowie o losach Allena kilka lat po wydarzeniach z filmu. Bohater przeprowadzi się do Niemiec, by rozwijać swoją karierę i stać się gwiazdorem Berlina.

Szefowa streamingu i treści rozrywkowych NBCUniversal Television - Susan Rovner, skomentowała nadchodząca produkcję.

Nasz nadchodzący serial "Pitch Perfect" to kolejny przykład niezrównanej synergii, którą NBCUniversal może rozszerzyć dzięki naszej szerokiej bazie filmów i seriali. Kiedy pojawiła się możliwość stworzenia serialu "Pitch Perfect" z Elizabeth Banks, Maxem Handelmanem i Paulem Brooksem oraz klasycznymi przebojami dla melomanów, dosłownie rzuciliśmy się po nią. Poza tym jesteśmy szczęśliwi, że Adam Devine jest główną gwiazdą serialu i da fanom ekscentryczną, roześmianą energię, którą pokochali widzowie filmów.

Erin Underhill - prezeska Universal Television, również opowiedziała o serialu "Pitch Perfect".

Cieszymy się, że mamy okazję przenieść ukochaną serię Universal Pictures "Pitch Perfect" na mały ekran i poszerzać przezabawne i wyróżniające się postacie w wypełnionym muzyką świecie. Mamy szczęście współpracować z prawdziwymi talentami: Elizabeth Banks, Maxem Handelmanem i Paulem Brooksem, którzy wyprodukowali kultowe filmy; wyjątkowo zabawnym i niezapomnianym Adamem Devine'em; oraz Megan Amram, której sprytna adaptacja "Pitch Perfect" z pewnością wywoła śmiech widzów.

Zapowiada się więc prawdziwa gratka dla miłośników filmowej serii.

"Pitch Perfect": kiedy premiera serialu Peacock?

Na razie nie zdradzono większej ilości informacji na temat nadchodzącego spin-offa kinowych komedii muzycznych. Nie wiadomo, kto oprócz Devine'a pojawi się w obsadzie oraz kiedy serial trafi do bazy Peacock. Platforma streamingowa Universal Pictures nadal nie jest dostępna w Polsce.

RadioZET.pl/Deadline