Zamknij

„Planeta Singli. Osiem historii”: zwiastun nowego serialu komediowego Canal+ [WIDEO]

04.11.2021 13:46
Planeta Singli. Osiem historii - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Canal+

„Planeta Singli. Osiem historii” to nowy serial-antologia Canal+, nawiązująca do słynnej serii filmów o tym samym tytule. Właśnie pojawił się premierowy zwiastun produkcji. Co mówi nam o bohaterach serialu? Kiedy premiera?

Planeta Singli. Osiem historii” to nowa propozycja Canal+. Serial, skupiony na kilkorgu nowych bohaterów, którzy w okresie przedświątecznym przeżywają różnorodne uniesienia serca, stanowi rozwinięcie historii znanej z uwielbianej przez widzów serii filmów. „Planeta Singli. Osiem historii” to jednak zupełnie nowy rozdział, a nawet rozdziały tej opowieści. Co już wiemy o projekcie?

„Planeta Singli. Osiem historii” – zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie premierowy zwiastun zapowiadający, z jakimi opowieściami będziemy mieli do czynienia w nowym serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Planeta Singli. Osiem historii” – twórcy i obsada

Serial Canal+ to w zasadzie osiem oddzielnych filmów krótkometrażowych, powiązanych wspólnym motywem przewodnim. Oznacza to jednak, że produkcja posiadała aż osiem ekip filmowych, na które składał się zupełnie inny zestaw reżysersko-realizatorki i zupełnie inna obsada. Wśród zaproszonych twórców „Osiem historii” opowiedzieli: Aleksandra Terpińska, Julia Kolberger, Aleksander Pietrzak, Kuba Czekaj, Michał Chaciński, Mateusz Głowacki, Michał Marczak.

Na ekranie zobaczymy zaś plejadę polskich gwiazd. Wśród nich: Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka, Arkadiusz Brykalski, Marianna Linde, Mateusz Damięcki, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Vitalik Havryla, Jan Wieteska, Monika Kwiatkowska, Magdalena Berus, Małgorzata Gorol oraz wielu wielu innych. Co ciekawe - jak mówią informacje prasowe – łącznie przez ekran przewinie się aż 168. aktorów, w tym wiele nowych twarzy.

„Planeta Singli. Osiem historii” – kiedy premiera?

Premiera serialu zaplanowana jest na piątek 19 listopada. Tego dnia serial pojawi się na kanale Canal+ oraz w serwisie Canal+ Online.

Czytaj także:  "The Office PL": twórcy o nowej wersji słynnego serialu [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/informacje prasowe Canal+