Zamknij

"Planeta Singli" powróci jako serial! Kiedy premiera kontynuacji polskiej komedii romantycznej?

15.02.2021 15:55
"Planeta Singli" powróci jako serial! Kiedy premiera kontynuacji polskiej komedii romantycznej?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ East News

"Planeta Singli" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii romantycznych ostatnich lat. Okazuje się, że produkcja doczeka się swoistej kontynuacji w postaci serialu. Co wiemy o projekcie i kiedy premiera "Planeta Singli - Antologia"?

"Planeta Singli" to polska komedia romantyczna, która zadebiutowała na ekranach kin w 2016 roku. Film zyskał nie tylko dużą popularność wśród widzów, ale także uznanie krytyków (co stanowi dość duży wyczyn w obrębie tego gatunku). Historia Ani i Tomka doczekała się dwóch fimowych kontynuacji. Teraz ukaże się nowa produkcja - "Planeta Singli" powróci jako serial.

"Planeta Singli - Antologia": co wiemy o serialu?

"Planeta Singli - Antologia" to wspólny projekt CANAL+ i Gigant Films. Całość będzie serialem dość nietypowym, albowiem - antologią. "Planeta Singli - Antologia" przypominać będzie cykl filmowy składający się z ośmiu części, z których każda przedstawi odrębną historię. Wszystko oczywiście w konwencji komedii romantycznej z plejadą polskich gwiazd w rolach głównych.

"Planeta Singli - Antologia": kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery serialu "Planeta Singli - Antologia". Wiemy jedynie, że produkcja zadebiutuje pod koniec 2021 roku i dostępna będzie na canalplus.com oraz na CANAL+ PREMIUM przez satelitę i sieci kablowe.