Zamknij

Netflix zapowiada niemiecki serial sci-fi od twórców "Dark". Będzie kolejny hit? [WIDEO]

03.02.2021 10:49
Netflix zapowiada niemiecki serial sci-fi od twórców "Dark". Będzie kolejny hit? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Plemiona Europy" to futurystyczny thriller science fiction, który już wkrótce zadebiutuje na platformie Netflix. Za sterami twórcy "Dark"! O czym opowie serial "Plemiona Europy" i kiedy odbędzie się jego premiera? Szczegóły poniżej.

Netflix powraca z kolejnym niemieckim serialem science fiction. Po olbrzymim sukcesie  "Dark" poprzeczka postawiona jest niezwykle wysoko. Czy "Plemiona Europy" sprosta oczekiwaniom i będzie godnym następcą "Dark"? To się okaże. Tymczasem zobaczcie pierwszy zwiastun i poznajcie fabułę oraz datę premiery

"Plemiona Europy" - zwiastun serialu Netflixa

Zwiastun serialu "Plemiona Europy" prezentuje się następująco:

Akcja serialu "Plemiona Europy" rozgrywa się w 2074 roku. 45 lat wcześniej technologia odmówiła posłuszeństwa, a Europa, którą dziś znamy, przestała istnieć. Ludność podzieliła się na mikropaństwa i od teraz żyje w walczących ze sobą plemionach. Głównymi bohaterami są Kiano, Liv i Elja - rodzeństwo, które zostaje rozdzielone w trakcie ataku. Czy uda im się przetrwać w trawionym wojną świecie?

Showrunner i twórca serialu Philip Koch opisał "Plemiona Europy" w następujący sposób:

"Plemiona Europy" to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu.

Philip Koch

"Plemiona Europy" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera serialu "Plemiona Europy" odbędzie się już 19 lutego 2021 roku. Całość liczy 6 odcinków, a w obsadzie znaleźli się: Emilio Skraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Robert Finster i Ana Ularu. Za powstanie serialu odpowiada Philip Koch, zaś produkcję zawdzięczamy producentom "Dark" - Quirinowi Bergowi i Maxowi Wiedemannowi, a także Maximilianowi Vetterze z W&B Television.