Zamknij
Plotkara - kadr promocyjny serialu
8 Zobacz galerię
fot. LFI/Photoshot/REPORTER

„Plotkara” to jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków. Tak szeroko komentowany i lubiany, że w te wakacje doczekamy się nawet nowej wersji serialu. To skłoniło nas do zadania sobie pytania: jak dziś wyglądają główni aktorzy „Gossip Girl”?

„Plotkara” (org. „Gossip Girl”) to jeden z najpopularniejszysch seriali dla młodzieży. Produkcja emitowana oryginalnie w latach 2007-2012 przez stację The CW doczeka się tego lata swojego rebootu/kontynuacji z całkowicie nową obsadą. To wydarzenie sprawiło, że zaczęliśmy się zastanawiać (cytując słynne powiedzenie Carrie Bradhsaw z „Seksu w wielkim mieście”) co stało się z aktorami oryginalnego serialu.  Sprawdźcie jak dzisiaj wyglądają gwiazdy popularnego serialu.

„Plotkara” – gwiazdy po latach – zobacz jak wyglądają 

Na górze tego artykułu znajduje się specjalna galeria, w której możemy zobaczyć jak dziś prezentują się główne gwiazdy serialu: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badley, Ed Westwick, Jessica Szohr i Chace Crawford.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Gossip Girl” od HBO Max – kiedy premiera?

Warto przypomnieć też, że już 8 lipca na amerykańskiej platformie streamingowej HBO Max zadebiutują nowe odcinki serialu, stanowiącego reboot oryginalnej serii. W chwili obecnej nie wiadomo czy i kiedy serial trafi do odbiorców w Polsce. Warto jednak przypomnieć, że platforma HBO Max ma zadebiutować jeszcze w tym roku na terenie naszego kraju, choć i tu nieznana jest jeszcze dokładna data. 

Czytaj także: "Przyjaciele" wracają ze specjalnym odcinkiem. Jak obecnie wyglądają gwiazdy serialu?