Zamknij

"Plotkara": oto bohaterowie nowej wersji. Twórcy pokazali zdjęcia i opisy postaci [FOTO]

04.01.2021 12:41
"Plotkara": oto bohaterowie nowej wersji. Twórcy pokazali zdjęcia i opisy postaci [FOTO]
fot. Everett Collection/East News

"Plotkara" już wkrótce powróci w zupełnie nowej wersji. Jak wyglądają bohaterowie i co będą sobą reprezentować? Są nowe zdjęcia i krótkie opisy!

"Plotkara" to popularny serial dla nastolatek emitowany w latach 2007-2012. Teraz nadszedł czas na "Plotkarę 2", czyli zupełnie nową wersję starej opowieści. Kim będą bohaterowie kolejnej odsłony "Gossip Girl"?

"Plotkara" - bohaterowie serialu na nowych zdjęciach

Na oficjalnym instagramowym profilu "Gossip Girl" pojawiły się fotografie przedstawiające bohaterów nowej "Plotkary". Przy imieniu każdego z nich pojawiło się słowo najlepiej oddające ich osobowość i życiowe priorytety. Przykładowo, grana przez Jordan Alexander, Julien Calloway jest influencerką, Zoya Lott (Whitney Peak) stawia na perspektywę, zaś Max Wolfe (Thomas Doherty) ceni sobie wolność.

Pozostałe zdjęcia znajdziecie na profilu "Plotkary". 

Zobacz także

"Plotkara" - kiedy premiera nowej wersji?

Nowa "Plotkara" zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku na platformie HBO Max. Akcja serialu rozgrywać się będzie 8 lat po wydarzeniach z finału poprzednika. W rolach głównych występują Jordan Alexander, Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez oraz Jason Gotay. 

Zobacz też: Najlepsze seriale dla nastolatek. Seriale młodzieżowe, które musicie obejrzeć [LISTA TOP 8]