Zamknij

Nowa "Plotkara" z pełnym zwiastunem! Dorówna poziomem oryginałowi? [WIDEO]

10.06.2021 11:46
Nowa "Plotkara" z pełnym zwiastunem! Dorówna poziomem oryginałowi? [WIDEO]
fot. Janet Mayer / SplashNews.com/East News

"Plotkara" wraca po latach, by znów siać zamęt w życiu bogatych nastolatków. Zobaczcie pełny zwiastun nowej wersji "Gossip Girl". Kiedy premiera?

"Plotkara" to dzieło kultowe, do którego wciąż wracają rzesze nastolatek na całym świecie. Platforma HBO Max postanowiła wykorzystać sławę legendarnej Gossip Girl i powołać do życia zupełnie nową, odświeżoną wersję produkcji. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy pełny zwiastun i musimy przyznać, że zapowiada się intrygująco.

Zobacz także

"Plotkara" - zwiastun nowej wersji "Gossip Girl"

Pełny zwiastun serialu "Plotkara" prezentuje się następująco:

Produkcja HBO Max to uwspółcześniona wersja znanej nam opowieści o elitarnej szkole na Manhattanie, której rozpieszczonych uczniów "prześladuje" tajemnicza blogerka. Plotkara śledzi każdy ich ruch i nie waha się publikować nawet najbardziej skandalicznych treści.

Akcja nowej "Gossip Girl" rozegra się 8 lat po zakończeniu poprzednika, a tytułowa bohaterka z bloga przeniesie się na Instagram (tak przynajmniej sugeruje zwiastun). W trakcie seansu przekonamy się, jak rozwój mediów społecznościowych wpłynął na realia liceum Constance Billard.

"Plotkara" - kiedy premiera?

Twórcami serialu są Joshua Safran, Josh Schwartz, Stephanie Savage i Leslie Morgenstein, a w rolach głównych wystąpili Emily Alyn Lind, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Whitney Peak, Eli Brown i Jonathan Fernandez

Nowa "Plotkara" zadebiutuje już 8 lipca 2021 roku na platformie HBO Max. Niestety, na obecną chwilę nie wiemy, czy produkcja dostępna będzie również w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/HBO Max