Zamknij

Plotkara: Znamy obsadę nowej wersji popularnego serialu

Roksana Orlicka
04.03.2020 16:17
Poznaliśmy obsadę kontynuacji Plotkary
fot. Instagram/@gossipgirlfeed

"Plotkara" to popularny serial, który był emitowany w latach 2007-2012. Wiadomo, że powstanie nowa wersja produkcji przedstawiająca życie współczesnych nastolatków w prestiżowej części Manhattanu. Wiemy, kto znalazł się w obsadzie.

Plotkara: znamy obsadę nowej wersji popularnego serialu. Pojawia się coraz więcej informacji dotyczących nowej wersji "Plotkary". Poznaliśmy już obsadę serialu. Kto wcieli się w bogatych nastolatków w reboocie "Plotkary"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Rekiny Warszawy: Powstaje polska wersja "Przyjaciół". Co już wiemy o serialu i czego się spodziewać?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"  

Plotkara: obsada nowej wersji serialu

Serial "Plotkara" był emitowany przez sześć sezonów. W pierwszej wersji występowały takie gwiazdy jak: Blake Lively, Penn Badgley, Leigton Maaster czy Armie Hammer. Już niedługo pojawi się reboot "Plotkary". Poznaliśmy pierwsze szczegóły. 

Serial "Plotkara" pojawi się na antenie HBO Max. W obsadzie znajdą się Whitney Peak, Eli Brown, Emily Alyn Lind, Jonathan Fernandez i Jason Gotay. Co więcej, wielbiciele oryginału będą zachwyceni - Kristen Bell kolejny raz podłoży głos tytułowej plotkarze.

Serial będzie się składał z dziesięciu odcinków, a każdy z nich będzie trwał godzinę. Całość będzie oparta na bestsellerowych książkach Cecily von Ziegesar. Akcja nowej "Plotkary" ma się rozgrywać po ośmiu latach od zakończenia poprzedniej fabuły. Serial ma pokazać, jak zmieniły się przez te ostatnie lata media społecznościowe oraz Nowy Jork, w którym mieszkają bohaterowie. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda część aktorów wcielających się w nowe postacie.

Zobacz także:  The Eddy: Joanna Kulig o nowej roli w serialu Netflixa. "Wyjątkowy, takiego serialu nie było"

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową "Plotkarę"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/RO