Zamknij

Polskie „The Office“ na pierwszych oficjalnych materiałach promocyjnych [WIDEO]

03.08.2021 16:50
The Office PL - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Canal+/Łukasz Bąk

„The Office“ to serial kultowy. Produkcja, która doczekała się dwóch najsłynniejszych wersji – brytyjskiej i amerykańskiej – została przeniesiona też na grunt innych krajów. Jesienią na Canal+ zobaczymy polską wariację na temat pastiszu firmowych problemów. Właśnie dostaliśmy nowy materiał wideo, wprowadzający w klimat produkcji. Kiedy premiera?

Polskie „The Office” powstaje pod okiem Macieja Bochniaka i teamu scenarzystów z Łukaszem Sychowiczem na czele. Serial konsulotwany jest z BBC Studios, a nowa wersja ma być mocno osadzona w polskiej rzeczywistości i odnosić się do bieżących problemów społecznych. W serialu ma dostawać się wszystkim po równo, a twórcy celowo przerysowują nasze cechy narodowe, by na ich bazie budować swoją komedię.

Zobacz także

Polskie „The Office” – zobacz intrygujący materiał z planu

W ramach promocji tytułu, Canal+ wypuściło niedawno specjalny odcinek programu Aktualności Filmowe, w całości poświęcony pracy nad polską wersją serialu. Poza wywiadami z twórcami i ekipą, w materiale zobaczymy także przykładowe nagrane już sceny ze zbliżającego się wielkimi krokami serialu. Materiał promocyjny, opublikowany na kanale YouTube stacji prezentuje się następująco:

Polskie „The Office” – obsada i ekipa

Polska wersja „The Office” powstaje pod okiem scenarzystów: Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowadzkiego. Reżyserej serialu jest zaś Maciej Bochniak, pracujący przy takich filmach jak „Magnezja” i „Disco Polo” czy seriali jak „Szadź”, „Diagnoza” i „Belfer”.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak czy Milena Lisiecka.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Biuro” – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na jesień. Na razie nieznana jest dokładna data premiery, ale wiadomo już, że serial zadebiutuje równolegle na kanale Canal+, jak i platformie streamingowej stacji.

Czytaj także: "Zaginiony symbol": zobacz zagadkową zapowiedź adaptacji książki Dana Browna [WIDEO]

RadioZET.pl/Antyradio.pl/materiały prasowe Canal+