Zamknij

Powstanie serial o Audrey Hepburn. Stworzą go twórcy "Młodego papieża"

16.04.2021 13:15
Audrey Hepburn
fot. Paramount Pictures/Collection Christophel/East News

Audrey Hepburn jest prawdziwą legendą Hollywood. Jej talent i urodę doceniano za życia. Aktorka odeszła 28 lat temu, jednak wciąż wspominane są jej kultowe role. Twórcy serialu "Młody papież" chcą zrobić serial o aktorce. Co już wiadomo?

Powstanie serial o Audrey Hepburn. Stworzą go twórcy "Młodego papieża". "Śniadanie u Tiffany'ego", "Rzymskie wakacje", "Sabrina" - to tylko niektóre tytuły, które sprawiły, że Audrey Hepburn na zawsze zapisała się w historii kina. Aktorka odeszła 28 lat temu, w styczniu 1993 roku, jednak jej twórczość pozostała nieśmiertelna. Jej postać inspiruje kolejne pokolenia. Jak się okazuje - niedługo być może przyjdzie nam zobaczyć serial o Audrey Hepburn. Za projekt chcą się wziąć twórcy wspaniałego "Młodego papieża". Co już wiadomo o serialu?

Zobacz także: "The Crown": premiera 5. sezonu coraz bliżej. Kiedy aktorzy wejdą na plan?

Powstanie serial o Audrey Hepburn. Stworzą go twórcy "Młodego papieża"

Audrey Hepburn przyszła na świat w 1929 roku. Pierwsze lata jej życia nie należały do łatwy, jednak gwiazda nigdy się nie poddała i zawalczyła o swoje marzenia. W latach 50. XX wieku była już jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Hollywood, a w następnych latach wyrosła na żywą ikonę. Zachwycano się jej talentem, stylem i urodą. Hepburn była skromna i na pierwszym miejscu stawiała rodzinę. Odeszła w 1993 roku w ukochanej Szwajcarii, na zawsze pozostając już legendą.

Twórcy serialu "Młody papież' zamierzają stworzyć serial o życiu Audrey Hepburn. Autorką scenariusza ma być Jacqueline Hoyt, odpowiedzialna za sukces serialu "Żona idealna". Natomiast produkcją ma się zająć włoskie studio Wildside.

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące fabuły serialu o Audrey Hepburn. W projekt mają być zaangażowany jej syn Luca Dotti

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Serial o Audrey Hepburn: kiedy premiera?

Premiera serialu o Audrey Hepburn nie jest jeszcze znana. Projekt jest we wczesnej fazie prac. Nie jest też znana obsada - tym bardziej nie jest jasne, kto się wcieli w Audrey Hepburn.

RadioZET.pl/Onet.pl