Zamknij

"Prodigal Son" skasowany. Serial FOX o seryjnych mordercach nie powróci z 3. sezonem

11.05.2021 10:22
"Prodigal Son" skasowany. Serial FOX o seryjnych mordercach nie powróci z 3. sezonem
fot. Everett Collection/East News

To już koniec "Prodigal Son". Stacja FOX podjęła decyzję o anulowaniu serialu po zaledwie dwóch sezonach. Czy jest jednak szansa na uratowanie produkcji?

"Prodigal Son" (pol. "Syn marnotrawny") to ciepło przyjęty serial Warner Bros. TV, emitowany przez stację FOX. Produkcja utrzymana jest w klimacie kryminału i porusza tematykę seryjnych morderców, tak "popularnych" w obecnych czasach. Niestety, "Prodigal Son" nie powróci do nas z nowymi odcinkami.

"Prodigal Son" skasowany - nie będzie 3. sezonu

Stacja FOX podjęła decyzję o skasowaniu "Prodigal Son", nie podając przy tym powodu takiego stanu rzeczy. Dziennikarze magazynu Deadline spekulują jednak, że duże znaczenie mogły mieć recenzje, które zgarniał serial. Choć widzowie darzyli go sympatią, "Syn marnotrawny" był najniżej oceniany ze wszystkich aktualnie emitowanych seriali FOX'a.

Nic jednak straconego. Istnieje bowiem szansa, że Warner Bros TV nie zrezygnuje z serialu i znajdzie mu nowy dom. Być może będzie to platforma HBO Max, która posiada w swojej ofercie dwa dotychczasowe sezony "Prodigal Son".

"Prodigal Son" - o czym jest serial?

"Prodigal Son" opowiada historię kryminologa Malcolma Brighta, który wsławił się za sprawą swojej niezwykłej skuteczności w chwytaniu zabójców. Znacząco pomógł mu w tym fakt, iż jego własny ojciec jest osławionym seryjnym mordercą.

Za powstanie produkcji odpowiadają Chris Fedak i Sam Sklaver, zaś w roli głównej wystąpił znany z "The Walking Dead" i "Skins UK" Tom Payne. W obsadzie znaleźli się również Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts, Keiko Agena, Chris Fedak i Sam Sklaver oraz Michael Sheen i Catherine Zeta-Jones.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com