Zamknij

Program z Paris Hilton podbija Netflixa. O czym jest i kogo można w nim zobaczyć?

05.08.2021 12:51
Paris Hilton
fot. Kit Karzen/Netflix

Paris Hilton otrzymała program, w którym gotuje w obecności zaproszonych gości. Całość można zobaczyć na platformie Netflix. Czego można się spodziewać i dlaczego program budzi tak duże zainteresowanie?

Program z Paris Hilton podbija Netflixa. Dziedziczka hotelowej fortuny wielu osobom kojarzy się z kiczem, zakrapianymi alkoholem imprezami i wpływowymi przyjaciółkami. Hilton skończyła 40 lat i postanowiła nieco zwolnić i się ustatkować. Do tego stopnia, że chce się porządnie nauczyć gotować. Wszystko w obecności znanych koleżanek. 

Zobacz także:  Pamela Anderson i Paris Hilton zagrają w horrorze o pandemii COVID-19. Kiedy premiera?

Program z Paris Hilton podbija Netflixa. O czym jest i kogo można w nim zobaczyć?

Paris Hilton otrzymała program kulinarny, do którego zaprasza znanych znajomych. Dziedziczka hotelowej fortuny jest wielką fanką gotowania. Hilton od dawna pokazuje w mediach społecznościowych dania, które udało się jej samej przygotować. 

Paris gotuje w wyszukanych strojach, próbuje nowych smaków i uprzedza, że nie jest kucharzem, a robi to tylko dlatego, że gotowanie sprawia jej przyjemność. 1. sezon składa się z 6. epizodów, w których można zobaczyć Kim Kardashian West, raperkę Saweetie, komiczkę Nikki Glaser, aktorkę i wokalistkę Demi Lovato, Lele Pons oraz Kathy i Nicky Hilton.

"Gotowanie z Paris": gdzie można obejrzeć?

Program "Gotowanie z Paris" miał premierę 4 sierpnia 2021 roku. Jest on dostępny na Netflixie.

Zobacz także:  "Sandman": zdjęcia do serialu Netflix zakończone. Kiedy premiera?

RadioZET.pl