Zamknij

"Promyk nadziei": zbliża się koniec tureckiego serialu. Jaki tytuł go zastąpi?

22.10.2021 16:01
Promyk nadziei
fot. Materiały prasowe TVP

"Promyk nadziei" to popularny turecki serial, który opowiada o losach Omera i Ipek, czyli pary, która przed laty została rozdzielona. Produkcja zbliża się ku końcowi. Kiedy ostatni odcinek i co zastąpi turecki serial?

"Promyk nadziei": zbliża się koniec tureckiego serialu. To zapewne wielki cios dla fanów produkcji znad Bosforu. Widzowie Telewizji Polskiej już niedługo dowiedzą się, jak zakończą się losy Ipek i Omera. Turecki serial powoli dobiega końca. Jaki tytuł go zastąpi?

Zobacz także:  "Promyk nadziei" - OBSADA: kto gra w tureckim serialu i o czym on jest?

"Promyk nadziei": zbliża się koniec tureckiego serialu. Jaki tytuł go zastąpi?

"Promyk nadziei" nie jest, podobnie jak "Elif" czy "Przysięga", długim serialem. Produkcja liczy zaledwie 160 odcinków, co oznacza, że widzowie powoli zbliżają się do poznania zakończenia tej historii. Serial opowiada o losach Ipek i Omera, którzy byli niegdyś małżeństwem. Zostali rozdzieleni przez rodzinę i uwikłani w podłą intrygę, w wyniku której mężczyzna trafił do więzienia, a Ipek została przekonana, że jej córka nie żyje. W rzeczywistości jest inaczej - czy już niebawem bohaterowie dowiedzą się, kto jest ich dzieckiem i czy wreszcie znowu będą razem? 

Na ten moment nie jest jeszcze pewne, co dokładnie stanie się w ostatnim odcinku "Promyka nadziei". Serial był już jednak emitowany w Turcji i wiadomo, że widzowie nie otrzymają szczęśliwego zakończenia. Na szczegóły trzeba będzie jednak poczekać do grudnia. 

Wiadomo, że "Promyk nadziei" zastąpi inna turecka produkcja, jednak TVP na ten moment nie podaje tytułu serialu. 

"Promyk nadziei": kiedy ostatni odcinek serialu? [DATA]

Serial "Promyk nadziei" doczeka się finału w grudniu 2021 roku. Dokładna data nie jest jednak jeszcze znana.

Zobacz także: „Hiszpańska księżniczka“: zdjęcia z porywającego serialu o dworze Tudorów [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl