Zamknij

"Promyk nadziei": turecki hit znika z TVP. Jaki jest tego powód?

11.06.2021 11:49
Promyk nadziei
fot. Materiały prasowe TVP

"Promyk nadziei" to nowy turecki serial, który ekspresowo skradł serca widzów. Produkcja zniknie na jakiś czas z Telewizji Polskiej. Sytuacji winne są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

"Promyk nadziei": turecki hit znika z TVP. To ważna wiadomość dla wszystkich osób, które od poniedziałku do piątku zasiadają przed telewizorem, by zobaczyć nowy odcinek tureckiej telenoweli. Z powodu Mistrzostw Europy w piłce nożnej serial znika tymczasowo z letniej ramówki TVP2. Kiedy będzie można zobaczyć nowe odcinki?

Zobacz także: "Promyk nadziei", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Suhejla ukrywa swój stan zdrowia [11.06]

"Promyk nadziei": turecki hit znika z TVP. Jaki jest tego powód?

"Promyk nadziei" nie będzie wyświetlany w Telewizji Polskiej na czas Euro 2020. Turecka telenowela nie pojawi się w codziennej ramówce, zamiast niej zostaną wyświetlone mecze piłki nożnej. To ważna wiadomość dla wszystkich fanów tureckiego serialu, którzy codziennie wyczekują nowych epizodów.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się 11 czerwca 2021 roku. Jednocześnie jest to ostatni dzień, gdy będzie można obejrzeć "Promyk nadziei" przed przerwą.

"Promyk nadziei": kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki? 

W ostatnich epizodach "Promyk nadziei" Ipek szuka listu, w którym Kadir zdradził, kim jest dla niej Bahar. Kobieta postanawia zamieszkać z dziewczynką. Co się wydarzy w nowych epizodach? Dowiemy się po 21 czerwca 2021 - to wtedy najprawdopodobniej "Promyk nadziei" wróci na antenę TVP2.

Zobacz także: "Kozacka miłość": TVP zapowiada przerwę w emisji. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

RadioZET.pl