Zamknij

Przeklęta: Podano datę premiery serialu Netflixa z gwiazdą "13 powodów"

23.06.2020 15:15
Kadr z serialu "Przeklęta"
fot. Materiały prasowe Netflix

"Przeklęta" to nowość, która już niedługo pojawi się na Netflxie. W produkcji zobaczymy gwiazdę serialu "13 powodów". Wiemy już, kiedy "Przeklęta" pojawi się na platformie.

Przeklęta: Podano datę premiery serialu Netflixa z gwiazdą "13 powodów". Netflix przygotował wiele nowości na wakacje. Wśród nich znajdzie się serial "Przeklęta" z Kathernine Langford w roli głównej. Ma to być opowieść o dojrzewaniu przedstawiona w niebanalny sposób. Całość jest inspirowana książką autorstwa Toma Wheelera i Franka Millera.

Kiedy serial "Przeklęta" trafi na Netflixa? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Lucyfer: podano datę premiery 5. sezonu. Kiedy serial trafi na Netflixa? 

Przeklęta: Podano datę premiery serialu Netflixa z gwiazdą "13 powodów"

"Przeklęta" to serial na podstawie powieści, która jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedziane oczami młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami. Przeznaczeniem Nimue jest zostanie Panią Jeziora. Wszystko zmienia się w momencie śmierci matki Nimue, dziewczyna otrzymuje pomoc ze strony Artura, następnie towarzyszy mu w misji znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas podróży staje się symbolem odwagi. 

Serial "Przeklęta" trafi na platformę 17 lipca 2020 roku. Pierwszy sezon będzie się składać z 10 odcinków. W produkcji występują: Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Sebastian Armesto, Matt Stokoe, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Emily Coates, Billy Jenkins, Bella Dayne i Peter Mullan.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Przeklęta":

Zobacz także: Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Netflix Polska