Zamknij

"Przyjaciele". Cole Sprouse i Paul Rudd nie pojawili się w specjalny odcinku. Reżyser tłumaczy

31.05.2021 14:45
Cole Sprouse i Paul Rudd
fot. ImagePressAgency/facetoface/FacetoFace/REPORTER/East News oraz Chris Delmas/AFP/East News

"Przyjaciele" wrócili po latach w specjalnym odcinku, który można zobaczyć na HBO GO. W epizodzie nie pojawiły się wszystkie gwiazdy związane z produkcją. Zabrakło Paula Rudda i Cole'a Sprouse'a. Reżyser odcinka wypowiedział się na ten temat.

"Przyjaciele". Cole Sprouse i Paul Rudd nie pojawili się w specjalny odcinku. Fani szybko wynotowali ich brak obecności. Tym bardziej zaskakujące było to, że w specjalnym odcinku "Przyjaciół" pojawiło się wiele osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z serialem, np. Lady Gaga i Justin Bieber. Reżyser postanowił wytłumaczyć, dlaczego tak się stało.

Zobacz także:  "Przyjaciele": Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli słynny układ taneczny Moniki i Rossa [WIDEO]

"Przyjaciele". Cole Sprouse i Paul Rudd nie pojawili się w specjalny odcinku. Reżyser tłumaczy

Cole Sprouse i Paul Rudd to gwiazdy serialu "Przyjaciele", które nie pojawiły się w specjalnym odcinku serialu, co spotkało się z rozczarowaniem fanów produkcji. Ben Winston, reżyser odcinka, postanowił zabrać głos w tej sprawie. Uprzedza, że nie był to celowy zabieg - scenariusz był bardzo rozbudowany, a odcinek trzeba było zmieścić w konkretnym czasie.

Nie mogliśmy mieć wszystkich aktorów na planie, bo odcinek to tylko godzina i 45 minut. Główny punkt programu musiał dotyczyć szóstki przyjaciół. Nie mogliśmy mieć za dużo małych występów. Przez te lata w "Przyjaciołach" pojawiło się wielu znakomitych osób. Niestety, nie mogliśmy ich wszystkich wprowadzić.

Ben Winston

Co więcej, Winston zwrócił uwagę na to, że specjalny odcinek "Przyjaciół" wciąż powstawał w pandemii. Reżyser zdradził, że niemożliwe było zebranie wszystkich w jednym miejscu. Jeśli chodzi o wspominanych aktorów - byli oni zajęci swoimi nowymi obowiązkami. Paul Rudd pracuje obecnie nad filmem "Ant-Man and the Wasp: Quantumania", a Cole Sprouse jest w trakcie prac na planie serialu "Riverdale".

"Przyjaciele: Spotkanie po latach": gdzie można zobaczyć odcinek?

Specjalny odcinek serialu "Przyjaciele: Spotkanie po latach" jest dostępny na HBO GO.

Zobacz także:  "Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. O co chodziło?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl