Zamknij

"Przyjaciele": Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli słynny układ taneczny Moniki i Rossa [WIDEO]

31.05.2021 10:54
Courteney Cox
fot. Charles Sykes/Invision/AP/East News

Courteney Cox po 22 latach odtańczyła słynny układ taneczny Moniki i Rossa z 6. sezonu "Przyjaciół". Tyle, że tym razem serialowego brata zastąpił przyjaciel aktorki - Ed Sheeran.

"Przyjaciele" powrócili w odcinku specjalnym, a wraz z nimi mnóstwo wspomnień związanych z kultową serią z lat 90. W produkcji HBO Max "Przyjaciele: Spotkanie po latach" przypomniano i odtworzono wiele pamiętnych scen z serialu. Niestety, choć wspominano słynny układ taneczny Moniki i Rossa z 6. sezonu, Courteney Cox i David Schwimmer nie odtańczyli po latach tej legendarnej choreografii. Gwiazda serialu postanowiła to nadrobić, na swoim Instagramie publikując wideo, w którym wykonuje słynny taniec w towarzystwie Eda Sheerana.

"Przyjaciele": Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli układ Moniki i Rossa [WIDEO]

W wyemitowanym w grudniu 1999 roku 10. odcinku 6. sezonu pt. "Ten z układem tanecznym" Monika i Ross zostają zaproszeni przez Joeya do studia telewizyjnego, gdzie nagrywany jest sylwestrowy program. Rodzeństwo, chcąc za wszelką cenę zwrócić na siebie wzrok kamer, wykonuje choreografię, którą przygotowali już w czasach szkolnych.

Courteney Cox w niedzielę 30 maja 2021 opublikowała na Instagramie wideo, w którym odtwarza tę słynną scenę. Tym razem nie towarzyszy jej jednak serialowy brat, lecz inny sławny przyjaciel aktorki - Ed Sheeran.

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" - odcinek specjalny dostępny w HBO GO

Serialowi "Przyjaciele", czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, powrócili do kultowego studia nagrań Warner Bros. w Burbank po 17 latach. W długo wyczekiwanym odcinku specjalnym wspominali pracę na planie jednego z największych fenomenów w historii telewizji, dzielili się nieujawnianymi dotąd sekretami i brali udział w ponownym czytaniu scenariuszy.

W programie, poza głównymi gwiazdami wieczoru, pojawili się także David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

W Polsce premiera produkcji "Przyjaciele: Spotkanie po latach"  odbyła się 27 maja 2021 roku na HBO GO. Na platformie są też dostępne wszystkie poprzednie odcinki serialu.

RadioZET.pl/Instagram

Przyjaciele w HBO GO
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Przyjaciele w HBO GO

Kto jako pierwszy pojawia się na słynnej kanapie stojącej przed fontanną w czołówce "Przyjaciół"?