Zamknij

Nowy odcinek "Przyjaciół" został ocenzurowany w Chinach. Wycięto wiele istotnych scen!

31.05.2021 17:16
Nowy odcinek "Przyjaciół" został ocenzurowany w Chinach. Wycięto wiele istotnych scen!
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" to wielki powrót Szóstki z Manhattanu, na który czekały miliony widzów na całym świecie. Nie wszystkim przyszło jednak obejrzeć go w całości. Czego nie zobaczyli chińscy widzowie?

Powrót  "Przyjaciół" był nie lada wydarzeniem, o którym wciąż jest niezwykle głośno. Spotkanie po latach odtwórców głównych ról, nostalgiczny powrót w przeszłość, ciekawostki z planu, a także masa śmiechu, łez wzruszenia i niespodzianek. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy widzowie zobaczyli odcinek "Przyjaciele: Spotkanie po latach" w takie formie, jak pozostali.

Zobacz także

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" - odcinek został ocenzurowany w Chinach

Magazyn Variety podał do wiadomości, że odcinek specjalny "Przyjaciół" poszedł pod nóż chińskiej cenzury. W efekcie program zaprezentowany obywatelom Chin był krótszy o 6 minut i zabrakło w nim wielu istotnych scen.

Chińscy widzowie nie zobaczyli gościnnych występów gwiazd pokroju Lady Gagi,  Justina Biebera i zespołu BTS, gdyż pokazywanie ich w chińskich mediach jest surowo zabronione. To jednak nie wszystko. Z odcinka wycięto również scenę, w której aktorzy rozmawiają o tym, co spotkało Monikę, Chandlera i Joeya na plaży oraz gdy dowiadujemy się, że Matt LeBlanc (Joey) paradował w bokserkach z wizerunkiem Davida Schwimmera (Ross).

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" - gdzie obejrzeć?

Odcinek specjalny "Przyjaciół", zatytułowany "Przyjaciele: Spotkanie po latach", dostępny jest w bibliotece platformy HBO GO. Znajdziecie tam również wszystkie dotychczasowe epizody.

Przyjaciele w HBO GO
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Przyjaciele w HBO GO

Kto jako pierwszy pojawia się na słynnej kanapie stojącej przed fontanną w czołówce "Przyjaciół"?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Variety.com