Zamknij

Przyjaciele: Aktorzy otrzymają miliony dolarów za pojawienie się w odcinku specjalnym?

Roksana Orlicka
12.02.2020 15:38
"Przyjaciele" aktorzy otrzymają rekordowe sumy za odcinek specjalny
fot. YouTube/ kadr z serialu "Przyjaciele"

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Ostatnio dużo mówi się o tym, że pojawi się odcinek specjalny. Czy aktorzy pobiją rekord swoich zarobków sprzed lat? Za odcinek specjalny mają otrzymać ogromne wynagrodzenie.

Przyjaciele: Aktorzy otrzymają miliony dolarów za pojawienie się w odcinku specjalnym? "Przyjaciele" to serial, który powstawał w latach 1994-2004, jednak wciąż jest chętnie oglądany przez widzów. Nie jest tajemnicą, że aktorzy walczyli o równe zarobki, a ostatecznie za jeden odcinek 10. sezonu zgarniali milion dolarów. Okazuje się, że za odcinek specjalny mogą otrzymać jeszcze większą kwotę.

Zobacz także: Przyjaciele: Jak dziś wygląda mały Ben, syn Rossa? Wiemy, czym się zajmuje

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Przyjaciele: Aktorzy otrzymają rekordowe kwoty za odcinek specjalny?

"Przyjaciele" to serial, który budzi ogromne zainteresowanie. Fani od lat nalegają, żeby powstała kontynuacja produkcji. Te prośby nasiliły się, gdy "Przyjaciele" trafili na Netflixa. Co więcej, występujący w serialu aktorzy wielokrotnie podkreślali, że chcieliby wrócić na plan. Wiadomo, że wciąż się spotykają w życiu prywatnym i utrzymują ze sobą kontakt. 

Od wielu tygodni mówi się o tym, że powstanie odcinek specjalny "Przyjaciół". Pojawi się on z okazji premiery HBO Max. Teraz wypłynęła informacja, że Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc zarobią miliony. Mówi się, że każdy z nim otrzyma około 2,5 miliona dolarów. To rekordowa suma, jeśli chodzi o seriale.

Na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących premiery dodatkowego odcinka.

Zobacz także: Przyjaciele: Emma skończyła 18 lat. Odpowiedziała na życzenia Chandlera

Zagłosuj

Obejrzysz odcinek specjalny "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO