Zamknij

„Przyjaciele” i praca marzeń? Ta szkoła zapłaci Ci za oglądanie serialu. Gdzie tkwi haczyk?

03.03.2021 11:22
Przyjaciele - kadr z serialu
fot. INTERFOTO USA/SIPA/East News

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Mimo ponad dwudziestu lat od zakończenia emisji, produkcja Warner Bros. wciąż zyskuje nowych fanów. Teraz za ochocze oglądanie można zarobić prawdziwe pieniądze.

Przyjaciele” – oglądaj serial i zarabiaj pieniądze. Do końca marca można zgłaszać się do specjalnego konkursu, zorganizowanego przez Best Value Schools, serwis internetowy, który pomaga studentom znaleźć najlepsze szkoły wedle starannie dobranych kategorii. 

Porównywarka znalazła ciekawy sposób na rozpromowanie swojej usługi, oferując specjalny konkurs, w którym do zgarnięcia jest tysiąc dolarów oraz seria gadżetów, związanych z „najlepszym serialem świata”, jak przez lata określało się „Przyjaciół”. 

Zobacz także

Oglądaj „Przyjaciół” i zarabiaj - jak to zrobić?

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na stronę Best Value Schools i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Zabawa, skierowana do mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 rok życia, polega na obejrzeniu pięciu pierwszych sezonów serialu „Przyjaciele” i komentowaniu maratonu w mediach społecznościowych. Na koniec należy ułożyć ranking ulubionych odcinków oraz zachęcić jak najwięcej ludzi do interakcji ze swoimi wpisami.

Biorąc pod uwagę, że w trakcie wciąż trwającej pandemii ludzie i tak chętnie wciąż sięgają po serial, oferta wydaje się interesująca. 

W formularzu zgłoszeniowym trzeba podać swoje dane, włącznie ze wszystkimi odnośnikami do mediów społecznościowych oraz w maksymalnie 200 słowach przekonać organizatorów, że to właśnie ty jesteś najlepszą osobą na to nietypowe stanowisko.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Czytaj także:  "Sky Rojo": jest zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"! Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZet.pl/Best Value Schools/Onet