Zamknij

Przyjaciele: jak obecnie wygląda serialowa Janice, czyli Maggie Wheeler?

Roksana Orlicka
06.04.2020 16:34
Jak obecnie wygląda Janice z serialu "Przyjaciele"
fot. Instagram/@voice.fi

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Maggie Wheeler wcielała się w irytującą i charakterystyczną Janice. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda? Sprawdziliśmy.

Przyjaciele: jak obecnie wygląda serialowa Janice, czyli Maggie Wheeler? Są takie seriale, które zyskują miano "kultowych" i łączą pokolenia. "Przyjaciele" byli emitowani w latach 1994-2004, jednak wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Czym się obecnie zajmuje serialowa Janice i jak wygląda? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Xena Wojownicza księżniczka: co stało się z gwiazdami kultowego serialu? [FOTO]

Przyjaciele: jak obecnie wygląda Maggie Wheeler i czym się zajmuje?

Maggie Wheeler zadebiutowała na ekranie w latach 80., jednak największą popularność przyniosła jej rola Janice w serialu "Przyjaciele". Co ciekawe, aktorka ubiegła się o rolę Moniki Geller, którą ostatecznie otrzymała Courteney Cox. Wheeler wcielała się długoletnią dziewczynę Chandlera (Matthew Perry). Jej postać była charakterystyczna, niezwykle irytująca, a do tego kultowa. Pewnie każdy fan "Przyjaciół" kojarzy charakterystyczny okrzyk "Oh my God" (tłum. "O mój Boże"), który Janice powtarzała niemal w każdej sytuacji.

Maggie Wheeler nie porzuciła aktorstwa. Wręcz przeciwnie - wciąż regularnie pojawia się w filmach i serialach. Ma na swoim koncie takie produkcje jak "Jak poznałem waszą matkę", "Taniec rządzi" czy "Will & Grace".

Co ciekawe, Maggie Wheeler była związana z Davidem Duchovnym. Od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Danielem Dordenem Wheelerem, z którym ma dwie córki. Obecnie aktorka ma 59 lat i wciąż wygląda świetnie. Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcia.

Zobacz także: W labiryncie: Tak zmienili się bohaterowie pierwszej polskiej opery mydlanej [FOTO]

Zagłosuj

Lubiłeś/lubiłaś Janice w "Przyjaciołach"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO