Zamknij

Przyjaciele: wiemy, kiedy pojawi specjalny odcinek serialu na HBO Max

Roksana Orlicka
14.05.2020 13:56
Przyjaciele wiemy kiedy premiera odcinka specjalnego
fot. Materiały prasowe

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Wiadomo już, że zobaczymy aktorów w specjalnym odcinku, który powstanie z okazji premiery HBO Max. Kiedy będzie można go obejrzeć? Zdradzamy poniżej.

Przyjaciele: wiemy, kiedy pojawi się specjalny odcinek serialu na HBO Max. Ukazuje się coraz więcej informacji na temat formy powrotu uwielbianych przez widzów bohaterów. Przypominamy, że serial "Przyjaciele" był emitowany w latach 1994-2004. Przedstawiał on losy Moniki, Rachel, Pheobe, Rossa, Joeya oraz Chandlera. Widzowie mogli śledzić ich życie w Nowym Jorku. Bohaterowie na naszych oczach zakochiwali się, przeżywali porażki czy borykali sobie z problemami finansowymi. 

Powstanie specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy szóstkę przyjaciół na pomarańczowej kanapie z kawiarni Central Perk. Zdradzamy, kiedy odbędzie się premiera na HBO Max.

Zobacz także: The Eddy: serial Netflixa z Joanną Kulig nie spodobał się krytykom. Padły mocne słowa 

Przyjaciele: kiedy pojawi się specjalny odcinek serialu na HBO Max?

Platforma HBO Max będzie miała premierę 27 maja 2020 roku. Na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych, ale są plany, by HBO Max było dostępne także w innych zakątkach świata. WarnerMedia Entertainment podało, że specjalny odcinek serialu "Przyjaciele" będzie miał premierę najprawdopodobniej we wrześniu.

Nie jest jeszcze znana konkretna data. Wszystko to ze względu na pandemię koronawirusa, która sparaliżowała rynek filmowy. Wiadomo, że twórcom odcinka zależało, żeby spotkanie nie obyło się przez internet. Aktorzy mają się spotkać w miejscu, gdzie przez 10 lat powstawał seriali, czyli w Burbank - studiu Warner Bros.

Wstępnie mówi się o tym, że aktorzy skupią się na wspomnieniach związanych z pracą na planie serialu. Mają również opowiedzieć o tym, jak bardzo zmieniło się ich życie. Towarzyszyć im będzie publiczność. Na razie ustalono, że nagranie będzie miało miejsce w lipcu, a wtedy premiera odbyłaby się we wrześniu.

Co ciekawe, godzinny odcinek będzie zastrzykiem gotówki dla ekipy filmowej. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc oraz David Schwimmer otrzymają za pracę na planie serialu około 2,5 miliona dolarów.

Przypominamy, że wszystkie odcinki "Przyjaciół" są dostępne na Netflixie.

Zobacz także: W głębi lasu: Netflix udostępnił pierwszy zwiastun polskiego serialu na podstawie książki Cobena 

RadioZET.pl/Press.pl/RO