Zamknij

"Przyjaciele" po latach. Odcinek specjalny jest już dostępny na HBO GO

27.05.2021 14:57
Przyjaciele
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Przyjaciele" byli emitowani w latach 1994-2004. Produkcja pozostawiła po sobie pustkę, bo przez te wszystkie lata fani prosili, by nakręcić nowe odcinki. Wreszcie jest - spotkanie "Przyjaciół" po latach. Zdradzamy, czego możemy się spodziewać i gdzie można obejrzeć odcinek.

"Przyjaciele" po latach. Odcinek specjalny jest już dostępny. Spełniło się marzenie wielu fanów popularnego amerykańskiego sitcomu. Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey ponownie usiedli na pomarańczowej kanapie i spotkali się w kultowym mieszkaniu Moniki. Studzimy entuzjazm - odcinek był wyjątkowym wydarzeniem. W planach nie ma kontynuacji serialu, ale wielu wielbicieli "Przyjaciół" zadowoliło się tym niezwykłym spotkaniem po latach. Czego można się spodziewać po "Friends: The Reunion"?

Zobacz także:  „Przyjaciele“ trafili na HBO GO. Kto najwięcej razy powiedział „Oh My God“? Sprawdziliśmy

"Przyjaciele" po latach. Odcinek specjalny jest już dostępny na HBO GO

Wielki powrót "Przyjaciół" był zapowiadany już kilka lat temu przy okazji okrągłej, 25. rocznicy premiery serialu. Już na wstępnym etapie zaznaczono, że produkcja nie doczeka się kolejnych odcinków. Wyjątkowy epizod miał kolejny raz połączyć aktorów, którzy wcielili się w kultowe postacie i wraz z publicznością mieli oni wspominać pracę na planie.

Premierę "Friends: The Reunion" odkładano przez wiele miesięcy. Wszystkiemu winna była pandemia koronawirsa - ekipa przez długi czas nie mogła się spotkać, nie było też mowy o zgromadzeniu publiczności w studio Warner Bros. Ostatecznie odcinek specjalny "Przyjaciół" doczekał się premiery wyznaczonej na 27 maja 2021 roku. Zachowano też pierwotny pomysł na scenariusz odcinka. Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry spotkali się na planie serialu, na którym spędzili dziesięć lat.

Nie zabrakło wzruszających momentów, również dla samych odtwórców głównych ról. Można zobaczyć, jak bardzo zmienili się oni przez te wszystkie lata i uwierzyć w to, że zaprzyjaźnili się także w życiu prywatnym. Nie zabrakło też momentu, w którym pojawiają się goście. Specjalny odcinek "Przyjaciół" jest już dostępny na platformie HBO GO.

"Przyjaciele": gdzie oglądać serial?

Wszystkie 10 sezonów serialu "Przyjaciele" można również znaleźć na platformie HBO GO. Warto wiedzieć, że nowy odcinek jest też dostępny w HBO w serwisie CANAL+ online.

Zobacz także: Przyjaciele: jak obecnie wygląda serialowa Janice, czyli Maggie Wheeler?

RadioZET.pl/