Zamknij

Przyjaciele: Emma skończyła 18 lat. Odpowiedziała na życzenia Chandlera

Roksana Orlicka
03.01.2020 15:55
Przyjaciele serialowa Emma skończyła 18 lat
fot. YouTube/Screen

"Przyjaciele" byli emitowani w latach 1994-2004. W 2003 roku ukazał się odcinek z okazji urodzin Emmy, czyli córki Rossa i Rachel. Przyjaciele jej rodziców nakręcili film,  który dziewczynka miała obejrzeć z okazji 18. urodzin. Noelle Sheldon, wcielająca się w Emmę, odpowiedziała teraz na życzenia serialowego wujka Chandlera.

"Przyjaciele": Emma skończyła 18 lat i odpowiedziała na życzenia wujka Chandlera. Serial "Przyjaciele" wciąż cieszy się popularnością. W jednym z odcinków, który został wyemitowany w 2003 roku, Emma obchodziła swoje pierwsze urodziny. Przyjaciele jej rodziców, czyli Rachel i Rossa, nagrali z tej okazji film. Dziewczynka miała go obejrzeć w dniu 18. urodzin. Noelle Sheldon (serialowa Emma) odniosła się do życzeń serialowego wujka. Co takiego powiedziała?

Przyjaciele: Serialowa Emma skończyła 18 lat i obejrzała nagranie przygotowane przez jej najbliższych

Doskonale pamiętamy odcinek "Przyjaciół", w którym Emma obchodziła swoje pierwsze urodziny. Jej rodzice chcieli, żeby wszystko wypadło idealnie, zamiast tego musieli stawić czoło wielu problemom. Ross wpadł na pomysł, by przygotować niezwykły prezent. Zachęcił przyjaciół, by nagrali film, w którym złożą Emmie życzenia. Dziewczynka miała go zobaczyć dopiero w dniu 18. urodzin.

Zobacz także: "Przyjaciele": Jak dziś wyglądają aktorzy z serialu? [GALERIA]

Warto wspomnieć, że w Emmę wcielały się bliźniaczki: Noelle Sheldon i Cali Sheldon. Dziewczyny niedługo skończą 18 lat. Noelle odniosła się do pamiętnego odcinka, w którym Chandler powiedział: "Cześć, Emma. Jest 2020 rok. Dalej smacznie drzemiesz?".

Właśnie przebudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów! Wspaniałego 2020! - napisała Sheldon.

Co więcej, dziewczyny wciąż udzielają się aktorsko. Występują jednak w niszowych filmach. Ostatnio w "To my" z 2019 roku.

RadioZET.pl/RO

Zagłosuj

Lubisz serial "Przyjaciele"?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"