Zamknij

"Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!

14.06.2021 12:14
"Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki" powrócą z 18. sezonem. Telewizja Polsat ogłosiła start prac na planie nowych odcinków, przy okazji ujawniając nowego członka obsady. W kogo wcieli się Paweł Ławrynowicz?

"Przyjaciółki" to popularny serial Telewizji Polsat, który już wkrótce doczeka się 18. sezonu. Finał poprzedniej serii pozostawił nas z wieloma pytaniami, zatem nic dziwnego, że fani z wypiekami na twarzy wyczekują nowych odcinków. Te już się nagrywają, a przy okazji ogłoszono, że do obsady dołączył znany polski aktor - Paweł Ławrynowicz.

Zobacz także

"Przyjaciółki" 18. sezon - Paweł Ławrynowicz w obsadzie

Ekipa "Przyjaciółek" weszła na plan 18. sezonu 9 czerwca 2021 roku. Jak potoczą się losy Dorotki i Sławka po odwołanym ślubie? Czy po trudnym dla całej rodziny czasie, w życiu Strzeleckich zapanuje w końcu spokój? Czy wyprowadzka Artura oznacza definitywny koniec burzliwego związku z Patrycją? Jak niespodziewane pojawienie się byłej partnerki Błażeja wpłynie na jego relację z Zuzą? I wreszcie, czy zraniona Inga zaufa jeszcze kiedyś Sajmonowi? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy już za kilka miesięcy.

W 18. sezonie "Przyjaciółek" pojawi się również nowy bohater. Będzie to Konrad - nowy przełożony Zuzy, w którego wcieli się Paweł Ławrynowicz. Czy nowy szef bardzo namiesza w życiu bohaterki? Przekonamy się. Paweł Ławrynowicz to znany polski aktor, który wystąpił w wielu popularnych serialach. Kojarzyć go mogą fani takich produkcji jak: "Na Wspólnej", "Korona Królów", "Komisarz Alex", "Belle Epoque", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Wojenne dziewczyny".

"Przyjaciółki" 18. sezon - kiedy premiera?

Dokładna data premiery 18. sezonu "Przyjaciółek" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że serial powróci na antenę Polsatu jesienią 2021 roku. W rolach głównych powrócą  Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Agnieszka Sienkiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Telewizja Polsat