Zamknij

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? Co się stanie z jej bohaterką?

23.08.2021 20:27
"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? Co się stanie z jej bohaterką?
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki" już wkrótce powrócą z nowymi odcinkami, a w nich czeka nas trochę zmian. Czy w 18. sezonie zabraknie Dorotki, a Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z serialu? Sprawdźcie, co już wiemy.

18. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Czy w nadchodzącej serii pożegnamy Dorotę, w którą wciela się  Agnieszka Sienkiewicz? Skąd pogłoski, że aktorka opuszcza obsadę? Szczegóły znajdziecie poniżej.

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? 

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, w 208. odcinku "Przyjaciółek" (czyli drugim epizodzie nowego sezonu) życie Doroty wywróci się do góry nogami. Bohaterka postanowi rzucić wszystko i wyjechać na Zanzibar!

Przypominamy, że w poprzedniej serii Dorota i Sławek postanowili zrezygnować ze ślubu, jednak wciąż pozostają w związku. W nadchodzących odcinkach dowiemy się, że ukochany bohaterki postanowił wyjechać na Zanzibar, a ta dojdzie do wniosku, że chce do niego dołączyć i... sprzeda wszystkie swoje udziały Robertowi, nie informując o tym Ingi. Czy Dorota zostanie za granicą na stałe i to już koniec Agnieszki Sienkiewicz w "Przyjaciółkach"? Przekonamy się jesienią.

"Przyjaciółki" 18. sezon: kiedy premiera?

18. sezon "Przyjaciółek" powróci już 2 września 2021 roku. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany o godzinie 21:05 w Telewizji Polsat. W rolach głównych ponownie ujrzymy  Małgorzatę SochęJoannę LiszowskąAnitę Sokołowską, Magdalenę Stużyńską i Agnieszkę Sienkiewicz.

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl