Zamknij

"Przyjaciółki": Katarzyna Ankudowicz dołączyła do obsady. Kogo zagra gwiazda "BrzydUli"?

13.08.2021 08:16
"Przyjaciółki": Katarzyna Ankudowicz dołączyła do obsady. Kogo zagra gwiazda "BrzydUli"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Przyjaciółki" powrócą z kolejnym sezonem, w którym zobaczymy nową bohaterkę graną przez Katarzynę Ankudowicz. W kogo wcieli się gwiazda "Blondynki", "O mnie się nie martw" i "BrzydUli"? Sprawdźcie, co już wiemy.

18. sezon serialu "Przyjaciółki" zbliża się wielkimi krokami, a od twórców napływają coraz to nowsze informacje. Zapowiada się na to, że nadchodząca seria będzie czasem zarówno powrotów dawno niewidzianych bohaterów, jak i debiutów zupełnie nowych twarzy. Do tych drugich należeć będzie niejaka Ewa, w którą wcieli się  Katarzyna Ankudowicz

"Przyjaciółki" 18. sezon: Katarzyna Ankudowicz w obsadzie

Jak donosi serwis Telemagazyn.pl, postać grana przez Katarzynę Ankudowicz związana będzie z wątkiem Patrycji. Gdy jedna z głównych bohaterek z dnia na dzień zostanie bez pracy, trafi do salonu fryzjerskiego prowadzonego przez Ewę Matys (w tej roli Ankudowicz). Czy kobieta pomoże potrzebującej Patrycji i da jej zatrudnienie? Przekonamy się.

Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, w 18. sezonie "Przyjaciółek" czeka nas sporo zmian wśród bohaterów. Na ekrany powróci Wiktor - były mąż Patrycji grany przez Pawła Deląga, zniknie zaś Julia. Do obsady dołączył także nowy aktor -  Paweł Ławrynowicz, o którego udziale szerzej pisaliśmy już wcześniej.

Zobacz także

"Przyjaciółki" 18. sezon: kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery 18. sezonu "Przyjaciółek". Wiemy jedynie, że serial powróci na antenę Polsatu jesienią 2021 roku (prawdopodobnie wrzesień lub październik). W rolach głównych ponownie ujrzymy  Małgorzatę Sochę,  Joannę Liszowską,  Anitę Sokołowską, Magdalenę Stużyńską i  Agnieszkę Sienkiewicz.

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl