Zamknij

Przyjaciółki: Magdalena Stużyńska szczerze o koronawirusie na planie serialu

20.07.2020 15:03
Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Joanna Liszowska
fot. Instagram/@przyjaciolkipolsat

Praca na planie serialu "Przyjaciółki" została zawieszona do odwołania z powodu choroby jednej z gwiazd. Teraz Magdalena Stużyńska zdradziła, jak to wygląda z jej perspektywy.

Przyjaciółki: Magdalena Stużyńska szczerze o koronawirusie na planie serialu. Nie jest tajemnicą, że prace na planie serialu "Przyjaciółki" zostały przerwane z powodu koronawirusa. Produkcja nie ujawniła jednak, kto zachorował. Cała ekipa została poddana badaniom. Magdalena Stużyńska, wcielająca się w Ankę, zdradziła, jak się czuje.

Zobacz także: Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Dramat w ekipie serialu "Przyjaciółki" 

Przyjaciółki: Magdalena Stużyńska szczerze o koronawirusie na planie serialu

Koronawirus sparaliżował prace na planie popularnego serialu "Przyjaciółki". Magdalena Stużyńska, czyli jedna z największych gwiazd serialu, wyznała, że uniknęła zakażenia. Tym samym aktorka ucięła spekulacje dotyczące tego, że być może to właśnie ona zachorowała. Mimo wszystko Stużyńska zaznaczyła, że ostatnie dni były dla niej bardzo stresujące.

Nie mam COVID. Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zaraziłam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. „Otarłam się” o niego blisko - i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem. Uważajcie na siebie i na innych, proszę - można przeczytać.

Aktorka przypomina swoim obserwatorom, że pandemia się jeszcze nie skończyła, dlatego apeluje o ostrożność.

Na razie nie podano, kiedy zakończy się przymusowa kwarantanna. Całkiem prawdopodobne, że produkcja nie pojawi się na antenie Polsatu jesienią 2020 roku.

Zobacz także: BrzydUla: nowa twarz w serialu. Kto dołączył do obsady?

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Dziennik.pl