Zamknij

Przyjaciółki: Nicole Bogdanowicz znika z serialu. Co dalej z serialową Julią?

08.07.2021 14:57
Nicole Bogdanowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

W najnowszej odsłonie przyjaciółek zabraknie jednej z ulubionych bohaterek. Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julia, znika z obsady serialu. Co się stało i jaki plan na zakończenie wątku postaci mają producenci?

" Przyjaciółki" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który możemy oglądać na antenie Polsatu od 2012 roku. Historia tytułowych przyjaciółek, mieszkanek Warszawy, które mają za sobą 30. urodziny, wzbudziła duże zainteresowanie widzów. Gonitwa za niespełnionymi marzeniami, proza życia, osobiste dramaty i poszukiwania miłości - różnorodność wątków i odrobina humoru okazały się przepisem na sukces. Nie bez znaczenia są także dobrze zarysowane postacie oraz dobór aktorek. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Strużyńska cieszą się ogromną sympatią, wielu fanów wręcz utożsamia je z bohaterkami, w które się wcielają.

Jednak dobra obsada serialu to także zapadające w pamięć role drugoplanowe, które często popularnością mogą dorównać głównym bohaterom. W "Przyjaciółkach" z pewnością można taką nazwać kreację Julii Strzeleckiej-Rogalskiej, którą widzowie mogą oglądać od 2012 roku. Wciela się w nią Nicole Bogdanowicz, młoda aktorka znana między innymi z "Na dobre i na złe", "W rytmie serca" czy "Na sygnale". Mogliśmy oglądać ją także w 11. edycji "Tańca z gwiazdami", a w 2021 ma pojawić się "Gierek" z jej udziałem. 23-latka stara się nadal rozwijać swoją karierę i szuka nowych wyzwań. Niestety, dla wielbicieli Nicole mamy złą wiadomość: nie obejrzymy jej w nowym sezonie "Przyjaciółek".

ZOBACZ TAKŻE: "Przyjaciółki" doczekają się kolejnego sezonu. Co już wiadomo o nowych odcinkach hitu Polsatu?

Przyjaciółki: Nicole Bogdanowicz znika z serialu. Co dalej z serialową Julią?

Jak poinformował portal "Plotek", w najnowszym sezonie "Przyjaciółek" nie zobaczymy Nicole Bogdanowicz. Ostatnie sceny z jej udziałem miały już zostać nakręcone, nie wiadomo jednak, jak z postacią Julii pożegnają się producenci. Mówi się jednak o wysłaniu bohaterki za granicę. Powodem odejścia aktorki ma być chęć rozwijania swojego talentu.

- Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu „Przyjaciółki”. Już nagrała ostatnie sceny do nowego sezonu (...) Jest młoda, chce się rozwijać, a w serialu ostatnio nie było pomysłu na jej wątek - czytamy.

Nie da się zaprzeczyć, że Nicole już niedługo pojawi się w nowych produkcjach, zdaniem informatora portalu Bogdanowicz chce także skupić się na edukacji.

- Nicole chce się teraz skupić na swoich studiach na kierunku produkcja filmowa w Warszawskiej Szkole Filmowej. I regularnie chodzi na castingi do filmów fabularnych. Niedługo będą dwie premiery z jej udziałem: „Gierek” i „Crime story. Love story”, więc bezrobocie jej nie grozi.

Jeśli serialowa Julia miałaby wyjechać, to zawsze ma możliwość powrotu. Być może więc jeszcze kiedyś zobaczymy Nicole w "Przyjaciółkach".

Nicole Bogdanowicz
fot. Piotr Molecki/East News