Zamknij

Przyjaciółki, odcinek 192 - STRESZCZENIE. Dorota w tarapatach [12.11]

30.10.2020 12:09
Przyjaciółki, odcinek 192 - STRESZCZENIE
fot. Tomasz Urbanek/East News - zdjęcie poglądowe

Streszczenie 192. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Jak Zuza poradzi sobie w Ośrodku Leczenia Uzależnień? W jakie łopoty wpakuje się Dorota? Przeczytajcie streszczenie 192. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki", odcinek 192 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 192. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 192 - streszczenie

Streszczenie 192. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Anka chce pomóc sąsiadkom w sprzedaży ich zdrowych, naturalnych produktów. W salonie Patrycji dziewczyny robią burzę mózgów i wpadają na plan promocyjny. Ten okazuje się chybiony. Gdy dziewczyny zniechęcają się do dalszych działań, sytuację ratuje Artur. Zbliża się rozprawa Zuzy. Do tego czasu kobieta musi zachowywać się bez zarzutu i prowadzić się jak na wzorową obywatelkę przystało. Anka obmyśla plan poprawy jej wizerunku - zgłasza Zuzę jako wolontariuszkę w Ośrodku Leczenia Uzależnień. Wizyta w placówce robi ogromne wrażenie na kobiecie. Dociera do niej, jak nieodpowiedzialnie postępowała. Tymczasem Inga stara się odbudować związek z Maksem. Hania, która dotąd nie dogadywała się z mamą, znajduje z Ingą wspólny język. Dorota zaś pakuje się w kłopoty. Chcąc zaimponować Sławkowi, wmawia mu, że las i natura leżą w strefie jej zainteresowań. Snuje wyssane z palca opowieści o latach spędzonych w harcerstwie, co podsuwa Sławkowi pomysł na wspólny wypad pod namiot.

Przyjaciółki, odcinek 192 - gdzie i kiedy oglądać?

192. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 12 listopada 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.10 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/ Telemagazyn.pl

Zobacz także