Zamknij

"Przyjaciółki", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Sajmon zabiera Ingę na morsowanie [22.04]

15.04.2021 15:21
"Przyjaciółki", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Sajmon zabiera Ingę na morsowanie [22.04]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

Streszczenie 202. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 202. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 202. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 202 - streszczenie

Streszczenie 202. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Plotki o poczynaniach Pawła docierają do coraz większej liczby osób. Anka nie potrafi już dłużej udawać, że o niczym nie ma pojęcia. Patrycja zaś, choć zdaje sobie sprawę z problemów związanych ze stylem życia Artura, nie potrafi o nim zapomnieć. Tymczasem Sajmon zabiera Ingę na wypad za miastem. Ku przerażeniu kobiety okazuje się, że mają morsować w towarzystwie znajomych chłopaka. Na Zuzę zaś czeka nie lada szok. Jasiek niespodziewanie zjawia się w Warszawie i oznajmia, że Sabina jest w ciąży.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Przyjaciółki, odcinek 202 - gdzie i kiedy oglądać?

202. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 22 kwietnia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl